Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tegyek ha kiskorú vagyok,...

Mit tegyek ha kiskorú vagyok, de olyan témában szeretnék kérdést kiírni, ahol a kiírt kérdésemet nem tekinthetem meg?

Figyelt kérdés
Ha jól vettem észre, a Szexualitás és a Felnőtt párkapcsolatok témában kiírt kérdéseket csak 18 év felett tekinthetik meg. Viszont kiírni lehet 18 alatt is. Mit tegyek akkor, ha szeretnék ilyen témájú kérdést feltenni? Nem nézhetem majd meg a válaszokat a kérdésemre (mondjuk örülnék ha ez nem így lenne, de nem vagyok teljesen tisztában a szabályokkal)?

2022. jan. 10. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
18 év alatt nem használhatod a felnőtteknek szóló kategóriákat. Tehát kérdést sem írhatsz ki felnőtt témákban.
2022. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
elég szomorú hogy így van. pont a tizenéveseknek van a legtöbb kérdése a témában.
2022. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem írhatsz ki kérdést, és meg sem nézheted mások írását.

A rendszer fizikai korlátokat nem szab, így könnyű áthágni, és aztán a moderátorok gyomlálhatnak, ha gyereket sejtenek.

2.! Ebben igazad van, de ez nem egy kontrollált oldal. Extrém perverz dolgokkal is találkozhat, zaklatókkal, és nagyon-nagyon sok idióta válaszolóval.

2022. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem írod bele a korodat és ennyi. A szex kategória tele van 18 év alattiakkal. Csomó olyan kérdést és választ adnak 15-17 évesek. Amikor rájul írok privit mindig elmondják hány évesek...
2022. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Ott nem kérdezhetsz.

Hogy ezen információ tudatában mit teszel, az már a te dolgod.

2022. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oldal sara, hanem eu-s szabályok, más kérdés, hogy szerintem a kutya nem tartja be, max elsőre ha rányom őszintén hogy nem múlt el 18 valahol egy kérdésre, és nem jön be amit szeretett volna megnézni, akkor következőre már arra nyom hogy elmúlt 18 aztán kész.
2022. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Furcsa, mert én amikor bejelölöm, hogy abban a kategóriában szeretnék kiírni, nem írja ezt ki. Csak amikor egy ilyen kérdéshez lépek.


Ami nekem viszont még furcsa (bár ez szerencsére rám nem tartozik, mert a 16-ot én már betöltöttem) hogy van (18+-os) Felnőtt párkapcsolatok, (16+-os) Tini párkapcsolatok, de akkor miért nincs korhatár nélküli Gyermek párkapcsolatok? A mai világban már simán szerelmesek a 10-12 éves gyermekek is...

2022. jan. 11. 01:04
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
#Az utolsó pontodra, hogy miért nincs gyermek párkapcsolatok topik, nagyon egyszerű a válasz: mert a szabályzat szerint 16 éven aluliak egyáltalán nem használhatják az oldalt, amióta bevezették az EU-s törvényt a kiskorúak védelméről. Így logikusan nem is lesz 16 év alattiak szerelmi életét taglaló kategória. Az más kérdés, hogy ez mennyire gyermekbarát, hiszen pont itt kellene lehetőséget biztosítani a fiataloknak az anonim felvilágosításra, de ez nem az oldal hibája, hanem az EU-s politikusoké akik ezt a törvényt meghozták.
2022. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dzsoki ***** válasza:
28%
Kérjél meg egy nagykorút,hogy regisztráljon!Így ő megnézheti a választ és elmondja vagy nem mondja el neked.Neki is van felelőssége!
2022. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Minek túlbonyolítani őszintén,s zerinted ki ellenőrzi a valódi korát? Senki. Ha nem írja oda egy 18-as kérdésnél hogy 18 alatt van a kora, akkor senki sem fog tudni róla.
2022. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!