Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak itt az oldalon megy...

Csak itt az oldalon megy egyre lejjebb a színvonal, vagy az egész társadalomban?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon elég rá nézni például a politika kategóriára, de más kategóriákban is évről évre egyre lejjebb lesz a színvonal. Egyre több buta és egyre kevesenn értelmes kérdés, egyre több provokáció és egyre több butaság.

Ez csak itt az oldalon van így, vagy az egész társadalom hülyül meg egyre jobban?



2022. jan. 15. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Gyakoridroid az mi?
2022. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Senior Séf ***** válasza:
72%
A telefonok egyre okosabbak, az emberek egyre hülyébbek lesznek.
2022. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nemszabad ide írni!⚠️
2022. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nemszabad, jók legyetek!"

"Nemszabad ide írni!⚠️"


Ez a nemszabados csávót megszállta valami, vagy mi van?

2022. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Olyasmi jah!👍
2022. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Április elején választás. Bevadultak az emberek, mert már csak két-három hónap van hátra.
2022. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

"Én pl. 10 évvel ezelőttről néztem vissza a kérdéseket a hentaival kapcsolatban tök rendes volt mindenki. MA meg megy a flegmaság."


régen sokkal jobb volt.sztem tele van az oldal olyan lúzerekkel, akiket lábtörlőnek használnak a való életben.

ennyi hlyét még sosem láttam itt: beszólogatnak 10 éves gyerekeknek kritizálva a fogalmazásukat, olyan embernek, aki a mozgássérült ismerősét vinné kirándulni.

komolyan, egyszer úgy találkoznék személyesen ezekkel a netharcos keménylegényekkel. kíváncsi vagyok, élőben mekkora szájuk van.

2022. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!