Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az egyik válasz 0 ponton...

Az egyik válasz 0 ponton állt, nyomtam rá egy pirosat (nem tévesztettem el, külön, extra figyeltem) az értékelés mégis felugrott 24 %-ra. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

#értékelés %-a
2022. jan. 19. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Mások is értékelték.
2022. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákattintasz a válasz értékelési százalékára, akkor megjelennek az egyes értékelések.

A körök színe attól függ, hogy az egyes értékelők rendre hogyan értékelték a választ (hasznosnak: zöld kör; félig-meddig hasznosnak: szürke kör; nem hasznosnak: piros kör). A körökben pedig ott van az, hogy mennyi az értékelők értékelési százaléka (ha a jogosultsági szintjük miatt korlát van, akkor legfeljebb csak a korlát értéke).

Láthatod, hogy a te piros körös értékelésed után lett egy vagy több zöld körös értékelés.

2022. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!