Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szeretitek ezt az oldalt?...

Szeretitek ezt az oldalt? Milyen változásokat látnátok szívesen Gyakorin?

Figyelt kérdés
Ja egyébként szeretem a Moderátorokat és köszönöm a munkásságukat. 😊❤️ A Gyakori stábját és a készítőket is kedvelem.

2022. febr. 21. 11:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
33%

1. Telefonszámhoz kötött kétfaktoros hitelesítés. Az összes VPN-es tiltáskerülő trollt megállítaná, ha nem IP alapján tiltanának, hanem telefonszám. IP címet egy perc alatt le tudsz cserélni végtelen másikra, de nem fogsz SIM kártyákért a boltba járogatni és fizetni érte, csak hogy tovább trollkodj a neten.


2. Privát üzenetek fogadásának globális tiltása.

2022. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
1: De akkor jelentősen megcsappanna a Gyakori forgalma, nem? Csak kérdezem.
2022. febr. 21. 11:57
 3/38 anonim ***** válasza:
26%

- Trágárságszűrő átállítása. Szánalmas, hogy a sima köznyelvben használatos szavakat sem enged kiírni az oldal.


- Az olyan 12 egy tucat kérdéseket tiltani, mint az "Egyszerű melósként...", "Szeretitek a popólukát...", "34 éves szűz fijúként...".


- És a legfontosabb! A moderátor KIZÁRÓLAG, csak olyan kérdéseket/válaszokat törölhessen, ami bűncselekményt, konkrét jogi esetet valósít meg!!! Pl.: Törölhesse a "Heló, hol tok most drogot venny Miskócon?" kérdést. De ne törölhesse a "Sziasztok, mi a neve annak a dögös szőke tanárnőnek, aki a Mucsajalsói, 2. Ramszesz suliban tanít matekot?"

2022. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Első változás, a jelentősen több normális, nem troll felhasználó!


Akkor, jó lenne ha ismét legalább olyan szinten be lehetne azonosítani a felhasználókat mint korábban a konkrét százalék mutatásával. Egyszerűen szörnyű, hogy sokszor nem lehet tudni egy kérdés alatt ugyanaz a pár ember nyomatja a magáét, vagy sok különböző.

2022. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
21%

1.-re.


De mi a "trollkodás"? pl.: Az állatos rovatból kibannoltak egy állatorvost, mert sokan jelentették a válaszait. És miért? Mert realista volt, és leírta, hogy a rákos, vérző, 16 éves kutyádnak jobb az altatás. Vagy mert elmondta, hogy X emberi gyógyszer adható kutyának.

2022. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
23%
2022 van, jó pár éve használatosak az ilyen hitelesítések, a nagy közösségi oldalak és bármilyen komoly oldal alapértelmezett biztonsági megoldása. Remélhetőleg már nem annyira paranoid az emberek egy része, hogy retteg megadni a számát mert fél egy vélt, nem létező következménytől (publikus lesz a száma, idegenek felhívják, sms-ben kap reklámot).
2022. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Trollok között van jó troll, meg rossz troll? Vagy az összes egy kaptafára megy?
2022. febr. 21. 12:19
 8/38 A kérdező kommentje:
1: De lehet, hogy a hitelesítés sokakat elriasztana, nem? Amúgy nekem a kérdéseim 99%-a szerintem komoly, csak túl elvont. Egyik kérdésem alatt pedig kaptam elég nagy tockosokat.
2022. febr. 21. 12:21
 9/38 A kérdező kommentje:
Egyébként én némely trollon jókat szoktam kacagni, mert van amelyik tényleg vicces, kreatív és jópofa. 😃
2022. febr. 21. 12:23
 10/38 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd rá, neki az állatorvosos eset a fixa ideája. Nem tudja biztosra hogy miért tiltották (akár saját maga is kérhette a törlését, ha belekötöttek mások), de állandóan ezzel az összeesküvéssel jön, hogy bezzeg az állatorvost kitiltották, pedig jó válaszai voltak, rószak a modok. Közben meg őt is kitiltották már, mégis visszajár és előadja hogy itt milyen szar a rendszer.
2022. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!