Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van itt egyre több...

Miért van itt egyre több kötekedő itt?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést egy bizonyos reál foglalkozásúakról (mérnökökről). Semmi bántó nem volt benne, csak közöttük dolgozom, és pár dolgon meglepődtem.

erre nekem támadt egy ember (többen is, de ő volt a legrosszabb), és nüansznyi dolgokba belekötött, és elkezdett vizsgáztatni, mint ha tanárom lenne :D csak sztem nem normális, ha vki így viselkedik itt?


a poén az, hogy az, h amiben kijavított, abban sem volt igaza. ráadásul jó pár helyesírási hibája is volt, ami alapvetően nem érdekelne, csak a helyesírásomba is belekötött. hiába mondtam h fórumon annyira nem érdekel, hogyan írok.

egy másik kérdést is feltettem a teltebb nőkről, ott meg egy nő esett nekem, amin annyira nem lepődtem meg, de aztán leírta az egész életét, pedig nem krédezte senki, és semi köze nem volt a témához.

saját példájával próbált cáfolni egy általános jelenséget.


nem csak azt nem értem, h kinek akarnak bizonyítani ezzel, hanem h miért olyanok kötekednek mindig, akik hát…nem igazán értelmesebbek, mint az átlag.



2022. márc. 4. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden anonim felület ilyen a személytelen közeg miatt, olyan hangnemet mernek egyesek megütni, amit személyesen vagy élőben nem tennének meg. A következménye pedig nullához közeli. A megoldás a moderáció (lenne-lehetne), a kötekedőket jelenteni tudod.
2022. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Mert egyre több a hülye kérdés és sokat már nem is lehet komolyan venni.
2022. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Most tényleg azon vagy meglepődve, hogy azok a kérdéseid, amik nyíltan és egyértelműen sértőek valakikre nézve (ráadásul általánosíva), azokon valaki megsértődik?
2022. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Azért elég kíváncsi vagyok, mi volt az a kérdés a teltebb nőket illetően... Valóban sok itt a kötekedő, de azon nem értem, miért lepődsz meg, hogy kiírsz egy provokatív kérdést, arra válaszol egy érintett, elmeséli a dolgot a maga szemszögéből erre te megsértődsz.
2022. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3:


direkt leírtam, h SEMMI BÁNTÓ NEM VOLT BENNE. szövegértés!


4: bemásolnád azt a részt, ahol azt írom, h provokatív volt? vagy h megsértődtem?


na látjátok, pont a hozzátok hasonlókról beszélek. felteszek egy kérdést, és nem arra válaszoltok.



pont erre a jelenségre keresem a választ, hogy magyar oldalakon ideggyenge,frusztrált sok ember, vagy egyszerűen meggyűlik a bajuk néhány mondat érzelmezésével, vagy esetleg mind2.

2022. márc. 4. 17:46
 6/24 A kérdező kommentje:

1/5


ebben igazad lehet. de külföldi oldalakon miért van jóval kevesebb ilyen? itt már az egyszerűbb kérdés megválaszolása is gondot okoz a többségnek.

2022. márc. 4. 17:54
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

egy másik kérdést is feltettem a teltebb nőkről, ott meg egy nő esett nekem, amin annyira nem lepődtem meg, de aztán leírta az egész életét, pedig nem krédezte senki, és semi köze nem volt a témához.


saját példájával próbált cáfolni egy általános jelenséget. -->


Feltettél egy kérdést egy társadalom jól behatárolt, adott rétegéről, amire kaptál egy választ, ami a cáfolta azt, amit leírtál (legalábbis arra az adott nőre nézve). Ha általánosítasz egy csoportot, akkor nyilván számíthattál olyan válaszra, aki ennek ellent fog mondani, nem? Máskülönben miért írtál ki kérdést? Ha nem számoltál ezzel, akkor nyilván provokáltál, akár tudattalanul is. Ez a kérdésed pedig meg sem született volna, ha nem sértődsz meg azon, hogy a másik kérdés alatt valaki mert neked nem tetsző kommentet írni. Itt aki frusztrált és ideggyenge az te vagy, és pontosan tudunk szöveget értelmezni, ott van a sorok közt a válasz, csak olvasni kell tudni. Beszédes az is, hogy nem linkeled az eredeti kérdésed...

2022. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Szia Kérdező,


Azt hiszem olvastam a kérdésed, arról volt benne szó, hogy a mérnökök miért viselkednek lekezelően a humán végzettségű emberekkel szemben?


Amennyiben igen, ennek a kérdésnek a kapcsán írod ezt, nekem is azt. véleményem, hogy a kérdésed, hiába jön személyes tapasztalataidból, durván általánosító és ebből adódóan provokatív, sajnos a gyakoris közösségben determinálva lesz ilyen válasz. Az is rátett pár lapáttal, hogy emlékeim szerint az "emberek" kategóriában olvastam a kérdésed. Az ilyen általánosabb kategóriákban több idióta összegyűlik, a karrier fizetés topicban szerintem sokkal normálisabb diskurzusra lett volna esély.

2022. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Mer szar@!
2022. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Hiába írok jó , köszönet dolgokat, úgy is kitiltanak!


Pedig a reklámokból már sokmindent , jókat vásároltam is, amit benyom az ódal!

És szeretek is itt lenni,, még is lekorlátoznak egy hejesírás hibáért!

2022. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!