Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van itt egyre több...

Miért van itt egyre több kötekedő itt?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést egy bizonyos reál foglalkozásúakról (mérnökökről). Semmi bántó nem volt benne, csak közöttük dolgozom, és pár dolgon meglepődtem.

erre nekem támadt egy ember (többen is, de ő volt a legrosszabb), és nüansznyi dolgokba belekötött, és elkezdett vizsgáztatni, mint ha tanárom lenne :D csak sztem nem normális, ha vki így viselkedik itt?


a poén az, hogy az, h amiben kijavított, abban sem volt igaza. ráadásul jó pár helyesírási hibája is volt, ami alapvetően nem érdekelne, csak a helyesírásomba is belekötött. hiába mondtam h fórumon annyira nem érdekel, hogyan írok.

egy másik kérdést is feltettem a teltebb nőkről, ott meg egy nő esett nekem, amin annyira nem lepődtem meg, de aztán leírta az egész életét, pedig nem krédezte senki, és semi köze nem volt a témához.

saját példájával próbált cáfolni egy általános jelenséget.


nem csak azt nem értem, h kinek akarnak bizonyítani ezzel, hanem h miért olyanok kötekednek mindig, akik hát…nem igazán értelmesebbek, mint az átlag.



2022. márc. 4. 16:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%

Pontoztatok le tovább!


Mióta a politikába írok lement minden nálam!!

Akkor miért van politika HE?


A POLITIKA alpból Vitát jelent, akkor mit tiltogatnak itt????


Régen asse vólt, mer a...?

2022. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 2010-ben regisztráltam és akkor is tele volt kötekedő, bunkó emberekkel az oldal. Múltkor visszanéztem, hogy milyen kérdéseket tettem fel és szinte minden kérdésemet azzal kezdtem, hogy kérlek ne bántsatok, hogy megkérdezem, meg igen, nem ez a legnagyobb probléma az életben, csak érdekel stb. Ennek ellenére is kioktattak állandóan, pedig egyik kérdésem sem volt primitív. Mostanában nem is teszek fel kérdéseket és óvatosan válaszolok bármire, mert elképesztő milyen emberek vannak itt. Pedig én nem kötekszem, nem hangok meg senkit, mindig igyekszem úgy fogalmazni, hogy az senkit ne sértsen meg.
2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A kedvencem az, amikor valaki beleköt valakinek a a helyesírásába, de ő az igekötőket sem ismeri...
2022. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

12:


én már kezdem úgy érezni, hogy ide 90%-ban az életben elnyomott félművelt lúzerek jönnek fel, és azt lesik, mibe köthetnek bele.

nem tudok úgy feltenni egy kérdést, h ne jelenjen meg 3-4 bolond, akik aztán nekiállnak pszichológizálni, hogy én kövér nő/alacsony férfi vagyok, a kérdést meg igazából úgy értettem.

ja meg néhány aki számon kér, mint ha az anyám lenne :D nem normálisak.


a vicceskedő humortalanokról meg szövegértéssel küszködő állítólagos 3-4 nyelven beszélőket meg hagyjuk is.


lejtmenetben van az oldal, és sztem meg is érdemli, h megszűnjön. a kötekedőket nem törlik, a "Zelenszkij egy bohóc" típusó kérdéseket sem, viszont a teljesen normális válaszaimat mondvacsinált okokkal igen.


lassan tényleg olyan az oldal, mint az NSO fórum, ahova társadalom legalja jár fel.

2022. márc. 6. 11:02
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Én arra lennék kíváncsi, kérdező, hogy ha ennyire haszontalannak, használhatatlannak és idegesítőnek találod a gyíkhut, akkor mi a frászt keresel itt?

Menj oda, ahol megtalálod a kényes ízlésednek megfelelő sznobokat. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor valaki csak azért jár valahova, hogy szapulja azt a helyet - legyen az akár az online térben, akár a fizikaiban.

Olyan vagy, mint az öreg, megkeseredett alkesz, aki már úgy lép be a kocsmába, hogy "na má megen ugyanazok a faxok vannak itt", beleköt fűbe-fába, leszólja a bort amit tizenöt éve iszik, elmondja a pultost is mindennek, kitakarodik, bebazzsa maga után az ajtót - és másnap ugyanígy visszajön, mint tizenöt éve minden áldott nap.

2022. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy kicsit írok,

Én is alkesz vagyok, de szeretem a pultoscsajt

2022. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter... Továbbra sem mutatod meg mi volt az adott kérdésed, ami ezek szerint nem is kérdés volt, hanem kinyilatkoztatás, mivel ennyire zokon vetted azt, hogy egy nő mert rá reagálni elmondva a saját tapasztalatát. Miért kérdezel, ha ennyire okos vagy és nem bírod elfogadni, ha más mást tapasztal és el meri azt mesélni?
2022. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
De azt ugye látjuk, hogy az 51%-os kérdező minden választ izomból lepontoz? Hisztis, durcás kisgyerek szerintem.
2022. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Látom, nemtom mibaja!
2022. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy az anyukája nem pofozta fel az első alkalommal amikor toporzékolni és nyafogni kezdett.
2022. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!