Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az jó módszer...

Szerintetek az jó módszer lenne a trollok kiszűrésére, ha telefonszámot is meg kellene adni, és mindig újra bejelentkezni SMS-ben kapott kóddal?

Figyelt kérdés

Máshol van ilyen, például hivatalos ügyintéző oldalaknál. Hogy mobilszámot is meg kell adni a regisztrációkor. És minden alkalommal, amikor az oldalra be akar valaki lépni, akkor a számra SMS-ben megy egy kód, amit be kell ütni az oldalon. Ha elhagyja az oldalt, akkor automatikusan kijelentkeződik, és legközelebb újra be kell a fenti módszerrel.

Na már most, itt ez praktikus változtatás lehetne. Természetesen egy számhoz csak egy felhasználó tartozhatna. Ha valaki kiprovokálja, hogy kitiltsák, akkor az IP mellett a számot is néznék, és azzal a számmal nem lehetne többé regisztrálni itt. Azt pedig nem hinném, hogy valakinek annyira lételeme lenne a trollkodás, hogy több tucat mobiltelót betárazzon direkt ezért. Tehát úgy gondolom, csökkenne a trollok száma, talán el is tűnnének teljesen.

Ti mit gondoltok?



2022. márc. 16. 09:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, rád kár az időt pocsékolni.
2022. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
41: Ez ugye a legegyszerűbb megoldás. Látjuk, hogy a másiknak van igaza, de nem akarjuk elismerni, ezért inkább elvágjuk a beszélgetést.
2022. ápr. 16. 12:34
 43/50 Dzsoki ***** válasza:
Igen,már ebben a kérdésben is,sokan elbeszélnek egymás mellett. Szóval,nekem,nem okozna gondot egy ilyen korlátozás. Ettől még továbbra sem értem,hogy amikor van egy véleményem,az mitől nem ugyanaz,névvel,mintha név nélkül lenne? Olvasni,olvastam,hogy egy fiatalember megkérdezte,hogy kivernénk-e a farkát,ha biztosan,nem tudná meg senki. Azt válaszoltam,hogy nem,de nem azért,hogy ki tudja vagy nem tudja,hanem,mert gyárilag ilyen vagyok. Abban az esetben,ha vállalnám,akkor sem érdekelne,hogy ki tudná meg vagy ki nem. Egy tett elkövetését,miért befolyásolja az,hogy kiderül,avagy sem??
2022. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 NTBS ***** válasza:
55%
Elvben igen, csak akkor sokan eltűnnének az oldalról.
2022. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Dzsoki ***** válasza:
44-es! Az anonimitás mellőzése miatt vagy,mert telefonszámot kellene adni vagy a kitiltás miatt? Ez utóbbi,egy hosszabb folyamat. Vélhetően,lennének fokozatai. Az anonimitást,most sem értem. Nem a saját,hanem a felhasználói nevemben írok. A telefonszám,ami egyébként,nem publikus,szintén,nekem,nem okozna gondot.
2022. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Pillanatok alatt tizedére csappanna a forgalom.
2022. okt. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus: a vízzel kiönteni a gyereket is. 😂
2022. okt. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Alapvető funkciók nincsenek leprogramozva a weboldal motorjában, amivel így 2022-ben kicsit könnyebb lenne a felhasználók dolga.

Akkor szerinted költenének akár egy fillért is arra, hogy egy mobilszámos hitelesítő plugin bekerüljön? 🤣🤣🤣


Annyira felesleges fröcsögés ez az egész kérdés, meg a válaszok. Az oldal azért van hogy eltartsa magát és némi profitot is termeljen. Nem Random Laci két szép szeméért üzemeltetik, meg nem is Random Laci fogja a forgalmat generálni hanem a kamu kérdésgyártók a családi kapcsolatokban, a provokáló munkanélküli trollok a politikában, és az agyhalott emberfóbiás állatimádók az állatok kategóriában.

Szó szerint az alja, a hulladék pörgeti az oldalt. Ha kiszűrnék ezeket a hulladékokat az oldalról mobilszámhoz kényszerített regisztrációval, akkor le is húzhatná a rolót a GYK.

2022. okt. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

kérdező, ne viccelj már, ha bevezetnék, alig maradna itt ember..


ma már a felhasználók többsége olyan ember, aki feljön ide levezetni a feszültséget, mert itt senki nem tudja pofán vágni.

épp tegnap nevezett fogyatékosnak vmi sértett tanár, mert rosszat írtam a tanárokról.

ahogy a kérdéseimnél is a többsége frusztrált idióta, aki nem a kérdésre válaszol, hanem csak kötekedni akar.


és a többség tényleg frusztrált lúzer itt, és kétlem, h a vezetőséget érdekli ez.

2022. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
49: Más szóval: Ha bevezetnék, jó eséllyel csak olyanok maradnának az oldalon, akik rendeltetésszerűen használják. De akkor ezek szerint ez nem érné meg az üzemeltetőknek.
2022. okt. 14. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!