Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem nyitnak az adminok...

Miért nem nyitnak az adminok a gyermekvállalás kategóriában egy "Névadás" alkategóriát?

Figyelt kérdés
Rengeteg neves kérdés van, szerintem lenne rá igény.
2022. ápr. 29. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De lehetne terhességiteszt kategória is
2022. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Mit zavar ez titeket? Ha ráértek itt szaglászni,meg ilyen hülye kérdést feltenni, akkor nem mindegy? 😂
2022. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2


Mi zavar minket?

2022. ápr. 29. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, egyáltalán minek megkérdezni másokat. Ha valaki meg azt írja, hogy nem szép név, meg egyből jön, hogy amúgy sem érdekli, mert neki kell tetsszen.
2022. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
2.Itt senki nem mondta hogy zavar csak egy ötletet vetett fel a kérdező, itt te értetlenkedsz...meg mi ebben hülye kérdés? Ha ennyire mindegy neked, mit keresel itt eleve?
2022. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék javítás opciót is pl elirtam valamit vagy hozzatennek még valamit, vagy torolnem amit írtam stb, ezekre miért nincs lehetőség?
2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%
Én olyat szeretnék hogy ebben a kategóriában ne használjanak tömérdek emojit, mert rohadt zavaró olvasás közben minden egyes mondat mögött egy forma dilis nevető emojit használ. Volt amikor egy regényt írt és kb minden második szó után tett egyet az anyuka és elolvasni nem tudtam...többi kategóriában nem használnak ennyi emojit még megközelítőleg sem. felesleges szerintem. Néha egy egy emoji még oké de minden mondathoz nincs értelme...nem értem az anyukákat néha, úgy kommentelnek mint a tinik vagy rosszabb...kinek akarnak imponálni ezzel egymásnak? Volt egy olyan hogy ki nem várja és rengeteg válasza volt és kb tele volt emojikkal minden válasz, én ezeket nem tudom komolyan venni...lehet mást nem zavar de ez a véleményem...akinek nem ige..
2022. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás is jó lenne, mert valaki csak szét trollkodja a kereséseket, meg nem is a kérdésre válaszol, csak személyeskedik meg sérteget stb. Annak a válasza teljesen felesleges.
2022. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez nagyon igaz... de sajnos amíg nem káromkodik cenzúra nélkül addig nem törlik, mindegy milyen gyomorforgató a tartalom.
2022. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
7.vagyok, pontozzatok le nyugodtan de volt hogy állatok kategóriában valaki szétbombázta emojikkal a kérdést de a modik átszerkesztették így alig maradt benne vagyis nem csak én látom feleslegesnek. Néha a mondathoz nem illő emojit használnak így furán érzelmezem amit akarnak mondani.
2022. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!