Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy vehetem fel vele újra a...

Hogy vehetem fel vele újra a kapcsolatot? Csak a régi regisztrációs nevét ismerem sajnos (Bővebben lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Van egy felhasználó itt az oldalon, akivel beszélgettem. Most pár napig nem voltam fennt gyakorin. Ma válaszolni szerettem volna az üzenetére,de nem engedte a rendszer. (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)

Van rá lehetőség, hogy megtaláljam ezt a felhasználót esetleg,ha más a regisztrációs neve?



2022. máj. 3. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2022. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb ha kiírsz valamit, amiből magára ismer, és ő jelentkezik nálad. Másképp nem. Nem véletlenül anonim az oldal.
2022. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Név alapjàn max akkor, ha a Cicuka2 helyett Cicuka 3-mal regisztràlt újra.


Sokkal valószínűbb a jellemző rovatàt figyelni/ott kérdezni valamit, amiről màr beszéltetek.

2022. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, amit a 3. ajánlott. Ha nem sikerül, akkor számodra ő elveszett.
2022. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Írd ki a nevét.
2022. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3as jó mongya
2022. máj. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. A 3-as javaslatát mindenképpen kipróbálom.
2022. máj. 4. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!