Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYK-n vam valami lehetőség...

A GYK-n vam valami lehetőség a megválaszolt kérdéseim megkeresésére?

Figyelt kérdés
Már unom hogy az 70 oldalnyi megválaszolt kérdésre ha érkezik válasz logikátlanul ahelyett hogy ezeket a kérdéseket a 46. Meg rohadt messze hagyja és 60x kell végiglapoznom mert átsiklok felette nincs erre valami gyors módszer?
2022. máj. 20. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Eltaláltad.

Lehet kérni, de nem fogják megcsinálni.

2022. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más sajnos...

Legalább annyit megtehetnének a fejlesztők, hogy ne csak 30-asával lehessen lapozni a saját kérdések között, hanem legyan 100-200-500-1000-es opció is.

Nekem most 658 lapon vannak a megválaszoltjaim... esélytelen megtalálni bármit is... :(

2022. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Vagy azt, hogy elöl legyenek a megválaszolt kérdések.
2022. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Elöl vannak.

Ha nem hagyod őket elsüllyedni.

2022. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nincsenek elöl.

Időrendben vannak a kérdések, és JÓ ESETBEN az utolsókra szoktak válaszolni.

De ha pl. kipróbálod, hogy minden másodikat elolvasol, akkor sem változik meg a sorrend.

2022. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A „Saját kérdéseid”-ben jobb szélen felül van „Sorrend:”, ott, alaphelyzetben az „Utolsó válasz dátuma” van.

Vagyis: az 1. lapon legfelül az a kérdés van, amelyikre az addig utolsó válasz időben legkésőbb érkezett; vagyis, amelyiknél a legfrissebb új válasz van. És így tovább, az utolsó válaszokat tekintve időben távolodva vannak alatta és a következő lapokon a kérdések.


(Ugyanígy van a „Megválaszoltjaid”-nál és a „Figyelt kérdések”-nél is.


Nem ezekben a saját szektorban levő kérdéslistáknál, hanem bármelyik kategóriába lépve, az alapsorrend „Kérdés kiírásának időpontja”; azaz az első lapon legfelül a legutóbb megjelent kérdés van.

De itt is lehet „Utolsó válasz időpontja” szerinti sorrendet választani.)

2022. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Látom nem tetszik a 4-es válasz.

Érdekes, nálam ha egy nagyon régi kérdésre érkezik válasz, akkor felugrik az a kérdés az elejére.

2022. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

4-7 vagyok. Most hogy megválaszoltam, ismért felugrott az első helyre.

Akkor biztos nálam van valami mágneses viha vagy mi ami ezt okozza... :D

2022. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem mindig ugrik fel.

Volt már olyan, amit a 6. lapon találtam meg.

És még egyszer: azt, hogy OLVASTAD-E már, nem veszi figyelembe.

Sorrendet sem lehet ilyenre állítani.

2022. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4# az van hogy én van hogy 1 óránként ránézek van ez valami és mindig ilyen 1-12 terjedő kérdés van megválaszolva.


Ha meg betéteszed figyelt kérdésbe akkor meg az fog megtelni kismillió oldalra és ugyan ott vagy. Erre annyit tehettek volna hogy ha érkezik valami akkor berakja az elejére vagy egy külön "fülre" ahol csak azok a megválaszolt kérdések lesznek amire érkezik új válasz

2022. máj. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!