Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, hogy eltűnjön...

Mit lehet tenni, hogy eltűnjön a troll, vagy a sok troll, a számítástechnika kategóriából?

Figyelt kérdés

Undorító látni, hogy a kötözködés szintje, mennyire mély lett ott, már azon vagyok, hogy törlöm magam innen, ha nem figyelek rájuk, még mindig tudnak támadni, mert lepontoznak. Ez azért zavar engem, mert a lepontozás szint vesztéssel jár és az pedig, korlátozással. Tegyük fel, segítek egy kérdezőnek, de a szintem miatt, nem tudok neki írni, és nála mondjuk, egy vírus van amit le kéne szedni, mert időzített.


Gondolom nem csak engem zavarnak a trollok, és a túlzások túlzásába esik ez a szint abban a kategóriában.


2022. jún. 19. 16:14
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Meg is jött az egyik.
2022. jún. 19. 16:17
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Mutass mar par peldat hogy hol trollkodak veled.
2022. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
2022. jún. 19. 16:17
 4/41 A kérdező kommentje:

Oh és Ramsay,


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Ez a te válaszod, random marhaságod.

2022. jún. 19. 16:19
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
Mitől is? 3050, wfhd-ra kevés a felsorolt játékokhoz. Pont.
2022. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Az most mindegy. Az én problémám az, hogy el nem mondanátok, hogy mi a bajotok velem. :D Csak lopjátok a nevemet, satöbbi. Ha elmondjátok, szépen törlöm magam, mert úgy se fogtok leállni.
2022. jún. 19. 16:21
 7/41 anonim ***** válasza:
84%

"Az most mindegy."


Egyáltalán nem mindegy.


"el nem mondanátok, hogy mi a bajotok velem"


Számtalanszor leírtuk már. Lövésed sincs az informatikához, alapvető hiányosságokkal küzed. Ennek ellenére mégis odahányod mindenhova a semmire sem jó tippjeidet. Nem unod még?

2022. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
De azok a tippek, megoldottak problémákat, nézd, igaz nem értek hozzá szakmailag, de attól még értek részeket belőle. Emellett, nem nem teljesen így van, én utána nézek a dolgoknak, és azt küldöm el. Mutass egy példát, ahol úgy válaszoltam, hogy rossz. Természetesen voltak hibák, de semmi olyan, ami kockáztatná mások számítógépének állapotát.
2022. jún. 19. 16:27
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Visszakerestem par kerdesedet. Hat, nem tul nagy csoda hogy 'trollkodnak' veled.


Az ostobak magabiztossagaval osztod az 'eszt', amibol sajnos neked is eleg keves jutott. Szamitastechnikai szempontbol ertekelhetetlen amit muvelsz, ide-oda ugralsz a temak kozott es mindenbe belecsapsz, mikozben a legalapvetobb ismereteid sincsenek meg semelyik erintett temakorbol. Te voltal az is, aki azt kerdezte hogy letezik-e virus ami lefuttatas nelkul fertoz, ugye?


Hanyagold a temat, hulye vagy hozza de sajnos ezt nem ismered fel. Dunning-Kruger effektusnak olvass utana, iskolapeldaja vagy.

2022. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Ejh, franc... Válaszoló, van amit nagyon utálok, méghozzá az, hogy "Nem értesz hozzá (Ja igen, nem ismerlek de megmondom, hogy így van)" Dolog :D Nézd, én voltam az.


Elmagyarázom miért kérdeztem meg, mindössze azért, mert nem tudnak folyamatok indulni. Ezért kérdeztem meg.


De ettől még nem kell trollkodni, nem a kérdéseim a lényeg, hanem maga a trollkodás. Csak azért, mert valaki eltérően csinálja a dolgokat, mint az átlag, valami baj van vele? Értsétek meg, hogy ez nem így működik.


De akkor, hát döntéshez kerültünk, azért nem töröltem még magam, mert van pár személy akivel privátba beszélek, de már elkértük egymás elérhetőségét.


Mikor töröljem magam? Ezt tőled kérdezem. 10-es.

2022. jún. 19. 16:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!