Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, hogy eltűnjön...

Mit lehet tenni, hogy eltűnjön a troll, vagy a sok troll, a számítástechnika kategóriából?

Figyelt kérdés

Undorító látni, hogy a kötözködés szintje, mennyire mély lett ott, már azon vagyok, hogy törlöm magam innen, ha nem figyelek rájuk, még mindig tudnak támadni, mert lepontoznak. Ez azért zavar engem, mert a lepontozás szint vesztéssel jár és az pedig, korlátozással. Tegyük fel, segítek egy kérdezőnek, de a szintem miatt, nem tudok neki írni, és nála mondjuk, egy vírus van amit le kéne szedni, mert időzített.


Gondolom nem csak engem zavarnak a trollok, és a túlzások túlzásába esik ez a szint abban a kategóriában.


2022. jún. 19. 16:14
1 2 3 4 5
 11/41 ludicrousSpeed ***** válasza:
59%
Nicsak, monoklis barátunk ismét előkerült! Megvan már a VédelmiRendszer-Lerejtés©, amin dolgoztál? Linkeld a repót, hadd röhögjünk!
2022. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Cseles ludicrousSpeed is előkerült :D Őszintén? Nem érdekelt. Mert senki se kérte. Ezen kívül, hogy is mondjam, én ehhez fáradt vagyok, mármint ez a trollkodós játék velem, nem nekem való.
2022. jún. 19. 16:36
 13/41 A kérdező kommentje:
Akármit csinálok, így is úgy is reagálni fogok a trollkodásra. Ezért jobb ha eltűnök. Mert akkor, nem leszek ideges, és az sokkal jobb állapot, mint idegesnek lenni.
2022. jún. 19. 16:38
 14/41 ludicrousSpeed ***** válasza:
74%

"Nem érdekelt. Mert senki se kérte."


Nem. Azért nem érdekelt, mert közöd sincs a programozáshoz, akármekkora mellénnyel állíto(tta)d magadról. Ennyi.

2022. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Akárhogy is, #15, a valóság, az én világom, nem egy oldal, ahol névtelenül kötözködhetnek, és nem tehetek semmit. Mondj amit akarsz, de itt valami nagyon nincsen rendben.


Nem a trollok az oka annak, hogy törlöm magam főként.

2022. jún. 19. 16:41
 16/41 ludicrousSpeed ***** válasza:
73%

"de itt valami nagyon nincsen rendben."


Ez így van. És pontosan tudjuk is mi az: a számítástechnikai tudásod. Csak a megfelelő kifejezés az nem az, hogy "nincs rendben", hanem az, hogy nincs.

2022. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Hogy rávilágítsak a dologra, hogy tud valaki visszajönni, aki már egyszer tiltva lett, egy névvel, ugyanazon a néven? Én tudom az igazat.
2022. jún. 19. 16:45
 18/41 A kérdező kommentje:
#17, most biztos azt várod, hogy ideges leszek, csak, hogy jót röhöghess :D Nem fog menni.
2022. jún. 19. 16:45
 19/41 A kérdező kommentje:

Akkor, hogy pontosítsunk, Monosil nevű névlopó felhasználó, újra itt van köztünk, pedig a múltkor megpróbáltam neki privátot írni, és kiírta, a rendszer, hogy törölve. Igazán furcsa.


Jól van, akkor most, normálisan válaszoljunk.


Ha eltűnök, felhagytok a névlopással? De komolyan, nem fogtok többé látni itt. Csak, ha már nem vagyok itt, elég a trollkodásból.

2022. jún. 19. 16:49
 20/41 ludicrousSpeed ***** válasza:
79%

"elég a trollkodásból"


Semmi trollkodás nem volt itt. Mindössze folyamatosan felhívtuk a figyelmedet, hogy ne szólj hozzá ahhoz, amihez nem értesz.

2022. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!