Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, hogy eltűnjön...

Mit lehet tenni, hogy eltűnjön a troll, vagy a sok troll, a számítástechnika kategóriából?

Figyelt kérdés

Undorító látni, hogy a kötözködés szintje, mennyire mély lett ott, már azon vagyok, hogy törlöm magam innen, ha nem figyelek rájuk, még mindig tudnak támadni, mert lepontoznak. Ez azért zavar engem, mert a lepontozás szint vesztéssel jár és az pedig, korlátozással. Tegyük fel, segítek egy kérdezőnek, de a szintem miatt, nem tudok neki írni, és nála mondjuk, egy vírus van amit le kéne szedni, mert időzített.


Gondolom nem csak engem zavarnak a trollok, és a túlzások túlzásába esik ez a szint abban a kategóriában.


2022. jún. 19. 16:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%

30.vagyok mellesleg pipáidból nézve nem sokszor adsz hasznos választ, ezért mindig piros a karika és másfél van csak. Szerinted tényleg mindenki aki ellened beszél troll? nekem inkább úgy tűnik hogy te kezdeményezed ezt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


Ott is írtad hogy hamarosan törlöd magad, ezt hiába írod nem teszed meg, csak vitakeltés, ezért ugranak rád...mindet nem rosszindulatból mondom. Mellesleg elég furán reagálsz, látszik hogy indulatos vagy, gondolkozz ezeken kicsit.

idézem:

hamarosan úgy is törlöm magam, csak gondoltam válaszolok még néhány utolsót, először is, ezt nem lehet bírni, mármint a cseszegetésedet, egy undorító féreg vagy, aki baszogat másokat, remélem befogod a pofád kisfiam, és végre örökké elkussolsz. úgy hogy előtted senki nem beszélt így veled...

2022. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

A pipa, nem jelent sokat, ez az indulatosság, az utóbbi időbe lett nálam elterjedt. De szimplán azért, mert nem bírtam az olyan jellegű hozzászólásokat, és névlopásokat, amik történtek. De, mostantól mint ígértem, nem lesz ilyen.


Amit idéztél, azt nem tartom túlzásnak, én tényleg ezt gondolom arról a személyről.

2022. jún. 19. 20:21
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

A pipa, nem jelent sokat.

de jelent, én sokszor nézem azt hogy tudjam ki hogy szokott válaszolni és hasznos.


Amit idéztél, azt nem tartom túlzásnak, én tényleg ezt gondolom arról a személyről.


De hiába írod le, ezzel még többen pontoznak le mivel nem a kérdésre válaszolsz és szitkozol másokat még ha jogos is és így magadnak okozol gondot. Ignoráld, ne vitatkozz velük.

Volt ezzel a személlyel más kérdésnél is gondod vagy csak itt szakadt el a cérna? mert ha csak itt ennyiért akkor nem igazán értem az indulatot...itt nem írt olyat amire ilyen választ érdemelne.

2022. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy nem gondolsz a következő lépésre, mert elönt a düh.

Először kiprovokálják belőled hogy tombolj, majd utána felhasználják ellened, hogy lám, hogy viselkedsz. És rögtön szarban maradtál, mert te is a rossz példák között leszel, sőt még jelenteni is lehet a válaszaidat. Aki nem tudja miről van szó és nem látja át a nagy képet (mint a #34-es válaszoló), már csak azt látja a neved alatt, hogy káromkodsz, offolsz, vitatkozol, mintha egy troll lennél te is.

És nem tanulsz belőle, mert valamelyik kérdés alatt leírtad, hogy márpedig te válaszolni fogsz a provokálásra. Pont ettől működik, azt bántják akin látják hogy bántani lehet. Lehet, hogy nem szűnik meg a dolog attól hogy ezentúl nem reagálsz rájuk, de akkor sem fogod magad lejáratni.

2022. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Igazság szerint:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Itt kezdődtek a dolgok, és természetesen, akárhova is írtam választ.


Másrészt, egyik nap rámírt valaki privátba, hogy mekkora egy **** vagyok, mert hülyeségeket írok a kérdése alá, nos hát, az Monosil volt, és nem Monolis, szóval ezek váltották ki belőlem ezt.

2022. jún. 19. 20:33
 36/41 A kérdező kommentje:
#35, bár azt írtam, megpróbálom, hogy nem reagálok, és szerintem, menni fog.
2022. jún. 19. 20:33
 37/41 anonim ***** válasza:
63%

37.De írhatsz max kapcsold ki a neved mert akkor nem lesz ez a névlopás dolog sem így teljesen anonim maradhatsz, kevesebb feszkó, nem ismernek egyből fel.

Amúgy kíváncsiságból tényleg törölni akarod magad vagy ez csak ilyen fenyegető duma de úgy se teszed meg? (nem támadlak, ne érts félre) :) Mert amúgy nekem jó arcnak tűnsz de tényleg indulatos vagy, de ennyier ne vedd magadra a trollokat mert idegileg kicsinál...

2022. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Köszönet :D Őszintén, még én se tudom eldönteni, de ha törölném magam, mármint regisztráció törléssel, az nagyon problémás lenne, akkor elérhető lenne a nevem, mint regisztrálható név. Én úgy voltam vele, hogy egyrészt, tényleg törlöm magam, utána az jutott eszembe, hogy a trollokból ezáltal, hogy "Törlöm magam" elérjem, hogy két fiókkal összefüggő választ adjanak, vagyis, ami nekik, szabályszegés, ez egyfajta csel volt, ellenük.


Hmm, ha kikapcsolom. Én sokat vesszőzök, mint látod :D Ez azért van, mert így tanultam meg írni, ha kikapcsolom se, változtatna sok mindenen. Már mások is javasolták, de rendben, megpróbálom mégegyszer :)


Rendben, nem fogom magamra venni őket.

2022. jún. 19. 20:40
 39/41 anonim ***** válasza:
82%
Na ahogy kikapcsoltad mintha más írta volna ki, ezért is számít ha látszik a név vagy sem.:) Nálam se tudod, hogy ki vagyok pedig lehetnék egy kötekedő is de hangvételemből láthatod hogy nem ellened vagyok, de ha kitenném felismerhető lennék főleg még így hogy nincsenek pipáim nagyon.:D Én annyira nem szoktam kommentelni csak ami érdekel és amit gondolok (ami egyezik sokszor mások válaszaival) és így megkímélem magam a vitatkozoktól.
2022. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Igaz :D Attól még tudom ki vagy, anonim :D Viccet félretéve, szerintem nem rakom vissza a név láthatóságát, mivel, így is tudok segíteni másoknak, köszönöm neked is :)
2022. jún. 19. 20:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!