Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, hogy eltűnjön...

Mit lehet tenni, hogy eltűnjön a troll, vagy a sok troll, a számítástechnika kategóriából?

Figyelt kérdés

Undorító látni, hogy a kötözködés szintje, mennyire mély lett ott, már azon vagyok, hogy törlöm magam innen, ha nem figyelek rájuk, még mindig tudnak támadni, mert lepontoznak. Ez azért zavar engem, mert a lepontozás szint vesztéssel jár és az pedig, korlátozással. Tegyük fel, segítek egy kérdezőnek, de a szintem miatt, nem tudok neki írni, és nála mondjuk, egy vírus van amit le kéne szedni, mert időzített.


Gondolom nem csak engem zavarnak a trollok, és a túlzások túlzásába esik ez a szint abban a kategóriában.


2022. jún. 19. 16:14
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Hmm? Akkor nem ti voltatok, akik a névlopkodást csinálták? Nézd, amikhez hozzászóltam, ott egyszerű volt a probléma, ki kellett találni mi a probléma. Bár ha mutatsz egy példát, és bebizonyítod mi volt az aminél rosszul válaszoltam, ígérem megfogom érteni. Link is jöhet.
2022. jún. 19. 16:55
 22/41 anonim válasza:
84%

"De komolyan, nem fogtok többé látni itt."

Most ezt csak mondogatod vagy tényleg törölni fogod magad? 🧂

2022. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Talán így lesz, attól függ, hogy kapok e választ arra, hogy mit is rontottam el, és ha tényleg elrontottam valamit, azt be fogom látni, hogy ez ne forduljon elő többé, törlöm magam, szóval igen.
2022. jún. 19. 17:00
 24/41 anonim ***** válasza:
73%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Csak egy példa a sok közül. Nem fogom az összes válaszodat keresgetni.

2022. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
13%

#23: ez már a gyász 3. szakasza, az alkudozás. A tagadás megvolt, a düh is.


Monolis, neked pedig nem egyszerűbb lenne, hogy magad mögött hagyod az egész kálváriát, és tiszta lappal kezdesz? Ahelyett, hogy a trollokkal alkudozol, fogod és ezentúl akkor és arra válaszolsz, amire magabiztos, valós tudással rendelkezel, és akkor nem kell még egy hét múlva magadat védeni.


Vedd már észre magad, hogy nem tartozol itt senkinek semmilyen elszámolással, ráadásul ugyanaz az 1 ember váltogatja a fiókjait és szól hozzá újra és újra, majd mindig más fióknak magyarázkodsz. Lord Helmet, fred fusch, redniler, szakasztószakaszoló, ludicrousSpeed, Mr. Ramsey (és még ki tudja hány fiókot húz elő a kalapból) ugyanaz a személy. Ugyanaz a stílus, szóhasználat, arrogancia van minden fiók alatt, valamint a saját válaszait felpontozza sorban az összes fiókról, a tiédet pedig le. Te is látod, hogy mindig ugyanazok a fiókok és válaszok vannak 10-15 darab 75-50-30%-os fiókokból egymás után pozitívan értékelve, és ugyanannyi negatívat kapsz te az összesből.

2022. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
26-ös, köszönöm. Hát végül is, tényleg jobb ötlet úgy, rendben, akkor úgy lesz. Ígérem mostantól, nem fogok alkudozni a trollokkal, és csinálok mindent úgy, mint régen. :) Köszönöm szépen :)
2022. jún. 19. 17:12
 27/41 anonim ***** válasza:
5%
Ne csináld úgy mint régen, mert voltak vele problémák, a kritikának az a része jogos. Addig is megszámolhatjuk a #26-os válasz alatt, hogy hány fiókkal pörög a lepontozó biznisz.
2022. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Rendben, egyet értek. Úgy viszont, én felpontoztalak :)
2022. jún. 19. 17:34
 29/41 anonim ***** válasza:
41%

Ez már kb a 4.kérdésed ezzel kapcsolatban, ha ennyire megviselnek a trollok legjobb ignornálni őket és nem vitába kerülni velük, mert néhányukat lehetetlen meggyőzni bármiről és ez csak neked lesz rossz, nem nekik. Ez a céljuk. Vagy magadba nézni, hogy talán mégis veled van a hiba amiért megtalának és javítani azon (lehet kis hiba amit nem veszel észre). Annyit lehet tenni, hogy ignorálod az összes troll választ vagy jelented a moderátoroknak azok eldöntik hogy marad vagy nem. Amúgy ha rádszállnak az a neved miatt is lehet, egyszerűen kapcsold ki, hogy ne lássák és máris kevesebb lesz a gondod. Ennyire meg ne függj a szintvesztéstől és pontozástól mert sokat nem jelentenek...én is estem már szintet de van életem a gyakorin kívül is (nem rosszindulatból mondom) pontozók mindig lesznek, őket nem lehet kitiltani. De ha jól válaszolsz akkor sokan felpontoznak és az számít ha meg mindenki nullára pontoz akkor lehet mégis a válaszadásoddal van a hiba nem? Ne lógj ennyit a gyakorin ha ilyen szinten megviselnek téged vagy próbálj máshogy fogalmazni ne támadj, ne kötekedj, ne ess másoknak még ha ők esnek neked elsőre...olyan témákhoz írj amikhez tényleg értesz! Kb ennyit tudok tancsálni.**

Többször erről meg ne írj kérdést mert spamnek, floodnak számít.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1179065..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1179068..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1179185..

és ez a kérdés..

2022. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

30-as, köszi neked is. Mostantól, igyekezni fogok, mármint 17:12 óta.


Rendben, ez volt az utolsó ilyen kérdés, egyébként, téged is, felpontozlak, mint 26-ost :)

2022. jún. 19. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!