Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez az új pontozási rendszer...

Mi ez az új pontozási rendszer itt GyK-n?

Figyelt kérdés

Valamiről lemaradtam. Arra volnék kíváncsi, hogy amikor van egy válasznak értékelése, az ugye egy kis kör formájában jelenik meg, amiben van egy százalékos érték.


Na mármost ha erre rátappolok, akkor szétugrik több különböző százalékú körre, amelyek lehetnek zöldek vagy pirosak. Ez mi? Eddig még nem sikerült rájönnöm.


Ami még nagyon összezavar, az ezen körök színe. Láttam már 80%-osat pirosnak, de 30%-osat zöldnek is.



2022. júl. 16. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak az átlag értékelési száma akik fel vagy lepontozzák.

Nekem 82%-os hasznos válaszi arányom van.

Mint látod az #1 válaszolót felpontoztam így mikor szétugrik látod, hogy én azzal a százalékkal hasznosnak (zöldnek) vagy haszontalannak (pirosnak) értékeltem.

Ezek a százalékok adják a válasz hasznosságának %-át.

2022. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kööszi!!
2022. júl. 16. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Jó rég jártál errefelé ha ez újdonság számodra. Már bő két éve így van.
2022. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon nagyon rég jártam erre. A köröket észrevettem már, de hogy szét lehet őket nyitni, az új volt.
2022. júl. 16. 07:58
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ez már ilyen egy jó ideje.
2022. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!