Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a gyakori kérdéseken...

Itt a gyakori kérdéseken miért durvább a cenzúra mint mondjuk a facebookon?

Figyelt kérdés

Illetve milyen oldalról van a cenzúra? Mármint nem tűri mondjuk a rendszerkritikát?

Rendkívül károsnak tartom azt a fajta cenzúrat amikor a válaszban olyat ír valaki ami nem tettszik a cenzoroknak, erre az egész kérdésedet törlik pedig fontos dolgot kérdeztél, személyeset.


Hány százalékosan tartod durvának a gyakori kérdések cenzúráját?



2022. júl. 25. 10:54
A kérdező szavazást indított:
100%
75%
50%
25%
0%
Kifejtem kommentben
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg leírnád a cenzúra fogalmát? Hátha megvilágosodsz.
2022. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Értelmezhetetlen a cenzúra kifejezés az oldal tekintetében. Cenzúra egyfajta létezik, állami cenzúra, semmi más. Ami itt van, az moderáció.
2022. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nincs cenzúra az oldalon, moderálás van. Az egyetlen előzetes ellenőrzés és tiltási forma ami jelen van, az a trágárságszűrő.

Ha törölnek egy tartalmat, az nem az alternatív vélemény miatt van, hanem a válasz minősége miatt (provokál, veszekedik, trágár), vagy más alapvető szabályt sért (pl. offtopic hozzászólás, nem a kérdésre válaszol hanem a többi válaszra reagál stb.).

2022. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát olyan volt már, hogy úgy töröltek kérdésemet, hogy én se értettem feltétlen egyet vele de nem hiszem el, hogy ilyen tömegesen előfordulna, tehát azért itt kíváncsi lennék, hogy mi lehetett az, ami nem tetszett a moderátoroknak olyannyira, hogy az egész kérdést törölték. Egyáltalán mi volt a kérdés? Nem lehet, hogy az is szabályszegő volt, csak a válaszok bejelentése okán jutottak el hozzá?

Mi állt a piros betűs, teljes ablakos üzenetben, ami a kérdés törléséről jött? Miért törölték?

2022. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

"szerintem ez nem egy 100% annyira egyértelmű kérdés"


Szerinted. Aki nem egy növény szintjén van szellemileg, annak pedig az...

2022. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ej, mire elment a request törölték az előzőt, ignore me.
2022. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, erről van szó.
2022. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Btw. feltettem egy harmadik topicban is ugyanazt a kérdést, ott kaptam rögtön 2 viszonylag értelmes választ is. Majd törölték azt a kérdést, azt amelyikben meg semmi más nincs csak fröcsögés, meghagyták.
2022. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as pontossan erről beszelek
2022. okt. 11. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnéztétek már, mit is jelent az, hogy cenzúra?
2022. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!