Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a Gyakoriker...

Mi a véleményetek a Gyakorikerdesek.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Jó oldal. Bár már nem tudja szolgálni azt a szellemiséget szerintem amiért régen létrejött. Kb az oldal indulásától regisztrált tag vagyok.

Akartam volna már adminnak is jelentkezni az oldalra. Tényleg szomorú látni azt, hogy egyrészt az uniós törvények miatt is kiszorulnak a fiatal korúak, akiknek esetleg lennének kérdések, amiket pl a szüleiktől nem mernek megkérdezni, de ugye ez egy anoním fórum, ahol lehetne és kérdezgettek is régebben.

Másrészt meg rengeteg a troll és a kötekedő kisember, akik élvezhetetlenné teszik ezt az oldalt. Én azért használom még mindíg, hogy segíthessek. Alap tudásom sok téren van és van amikben kifejezetten jó is vagyok. A megszerzett tudásommal szívesen segítek másoknak. Vagy szívesen olvasgatom más emberek tanácsait. Vagy teszek fel saját kérdést is, ahol gyakran kapok hasznos válaszolat hozzáértő emberektől.


Összességében jó véleménnyel vagyok az oldalról, de valahogy mégis csalódott, hiszen nem ilyennek indult az oldal.

2022. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. júl. 30. 20:06
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Szia első!

Végül akkor elutasították a jelentkezésedet? Miért utasították el?

2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

#3


Nincs felvétel. Az oldal alján van egy link a webminute oldalra. Ők az oldal üzemeltetői, ha van felvétel, akkor ott hírdetnek.

Ez az oldal csak tudott adni egy felvilágosítást, hogy mi is a helyzet (mármint a moderátorok).

De akkor ezek szerint ez konkrétan állás is. Én ezért nem gondoltam volna feltétlenül pénzt. Itt lógok úgy is rengeteget, még este 10 után is. Szívesen segítettem volna, hiszen mondhatni számomra sokat jelent ez az oldal. Tényleg akkor regisztráltam már ide, mikor még senki nem is hallott erről az oldalról. Még nagyon a kezdet kezdetén.

2022. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem ezt az oldalt!
2022. júl. 30. 20:33
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem, kb. hasonlóak a problémáim nekem is vele.
2022. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne rossz, ha lenne érdemi moderálás. Számtalan olyan (bér?)trollt engednek munkálkodni, akik csak a kattintást hozzák, de egyértelműen rombolják az oldalt hosszú távon. Így számomra is csak szórakozás/időtöltés, amikor nincs jobb dolgom
2022. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%

az oldal átlagembereknek jött létre, meg kismamáknak 1,

2, régebben tízszer százszor ennyi troll volt, csak nem volt ennyi sértődékeny idióta, és még a humort is értették nem jelentettek mindent mert nem olyan mint a többi krédés..

2022. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pipa!
2022. júl. 31. 11:41
 10/25 anonim ***** válasza:
16%
A humoros trollok menjenek a humor kategóriába!
2022. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!