Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a Gyakoriker...

Mi a véleményetek a Gyakorikerdesek.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 19:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Egy komoly kérdés esetén is sok a személyeskedés, csak egy rosszindulatú ember kell hozzá.
2022. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Sztem már már régóta erős lejtmenetben van.


Megszakításokkal 2011-12 körül vagyok itt, és eléggé feltűnő, hogy folyamatosan zuhan a színvonal.


A kérdéseimre max. 1-2 érdemi választ kapok, de gyakoribb, hogy mire vki ír vmi jót, már rég rájöttem a megoldásra más oldalak segítségével.


A fő problémát viszont abban látom, h az oldal felhasználóinak nagy része nyilvánvalóban azért jár fel, mert a való életben a főnöke belé törli a lábát/nem tud lefogyni stb.

Van pl. egy IT-s ember, aki szinte minden kategóriában jelen van, de csak beleköt a kérdezőbe, vagy offol.

Egy másik meg (talán matektanár) minden matek kérdéshez beírja, hogy csak az nem érti a matekot, aki lusta. ennek mi értelme? Az ilyen félnótásokat miért nem lehet kitiltani innen?


A oldal női felhasználó is megérik a pénzüket (nagy részük): ugyan egy pár soros kifejtést képtelenek érzelmezni, de legalább elfolytában személyeskednek és gúnyolódnak.


Azt meg végképp nem értem, h ha vki nem ért az adott témához, miért okoskodik itt.

pár napja tanácsot adtam angoltanulásban, lepontoztak olyanok, akik max. középfokon beszélik a nyelvet :D aki felsőfokon képtelen megtanulni, mi a búbánatért ad nyelvtanulási tippeket?


Ezen kívül tele van az oldal szereptévesztéses hlyével, akik meg akarják mondani, máskor hogyan fogalmazzak, miért nem igaz a kérdésem, hiszen a számításaik alapján nem érhettem biciklivel a szomszéd városba annyi idő alatt stb.


nem akarom túlragozni. sztem az oldal szinte teljesen elveszített eredeti funckióját, és jobbára olyanok tombolnak itt, akik a való életben nullák.

2022. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal maga nagyon jó. Az alapkoncepció, hogy széles körben meg tudod ismertetni az emberekkel a kérésedet, hogy utána erre tudnak reagálni, segíteni, ez egy fantasztikus ötlet és elv.

A gyenge pont az emberi tényező. Sok embernek szar az élete, frusztrált, ideges, ezért ellenségképkeresési komplexusa van. Egy ilyen "fórumoldal" pedig lehetőséget ad arra, hogy emberek névtelenül is beírkáljanak, következmények nélkül.

Ez vonatkozik a kérdések kiírására is, hiszen sokszor tesznek ki provokatív kérdéseket. Más dolog, hogy aki magával rendben van, az nem hagyja magát hergelni, inkább ignorálja a "hülye" kérdéseket és nem áll bele a szájkaratéba. De sokan a saját fogyatékosságaikat itt kompenzálják, itt élik ki, hogy nagynak, erősnek, bölcsnek mutatják magukat, mások megalázásából energiát szeretnének meríteni.

Néha sajnálatra méltóbb egy magyarfrusztrált ellenségkomplexusos, mint egy szerencsétlenebb kérdező.

2022. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
2010 óta használom és legalább egyszer egy héten fent vagyok, de van, hogy mindennap. Elég sokszor itt keresem a választ a kérdéseimre, sok hasznos válasz is van, meg persze rengeteg haszontalan butaság is. Itt is tudni kell kiszűrni a lényeges információt a sok lehúzó, troll kommentek közt. Alapjában véve szeretem ezt az oldalt, nagyon hiányozna, ha megszűnne. Szeretem leírni a véleményemet névtelenül, igyekszem hasznos válaszokat adni és csak akkor, ha tényleg tudok valamit hozzászólni a témához. Közben igyekszek senkit sem megbántani. Ha mindenki így állna az oldalhoz, akkor sokkal jobb is lehetne, de sajnos sokan sértegetnek itt másokat, meg oda nem illő válaszokat adnak stb.
2022. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon hasznos és jó oldal is.

Persze, vannak olyan emberek, akiknek semmi keresnivalójuk nem lenne itt, és néha a moderátorok sem megfelelően végzik a munkájuk (de fontos kiemelnem, hogy összességében jól dolgoznak!), dehát ez sok ilyesmi weboldallal előfordul.

2022. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!