Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a Gyakoriker...

Mi a véleményetek a Gyakorikerdesek.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 19:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

#8

Volt a nyavaját ilyen.

Humorban valóban ugyan úgy repkedtek a poénok, egy egy poszt alatt volt egy egy tényleg vicces komment.

De nem arról szólt a dolog, hogy százával raktak ki kitalált kérdéseket is valótlan problémákról. Ha a kérdező kérdezett valamit nagyon ritka volt olyan hozzászólás, hogy kamu, pláne hogy azon vitatkozzanak, hogy miért kamu.

Vagy mikor valaki kérdez valamit, akkor egyből szidni, hogy nem tudja használni a keresőt. Vagy ha csinálni szeretne valamit, hogy hagyja, mert balfac hozzá és úgy is csak elrontja. Tényleg annyi fusztrált ember van itt.

Volt itt már olyan mikor leírtam, hogy egy egy szakítás után van olyan, hogy törlöm az itteni fiókomat és hónapokig fel se nézek, meg van amit egyéb okok miatt törlök, szóval már volt pár fiókom. Erre kapok egy privát üzenetet, hogy mekkora egy ribi vagyok. De könyörgöm, még csak nem is vagyok lány. Meg ha most lány is lennék egy 5 soros komment után ne szóljon már be senki, mikor nem is ismer. Ilyen alpári színvonal nem volt az oldalon.

Kifejezetten trollok se voltak régen. Voltak a kis vicces emberek, akik picit feldobták az emberek napját, de soha nem akartak megbántani senkit. Most a trollok halmozva teszik fel a provokatív kérdéseket vagy írnak olyan hozzászólást, amivel provokálni tudják az embereket.


Ha szerinted ilyen volt régen is, akkor te nem tudom mikor regisztrálhattál, de biztos, hogy nem 2006-7 környékén.

2022. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nekem az 1. fiókom 2019-ben lett csinálva, de kár 2018-ban is olvasgattam kommenteket, sőt lehet előbb is. Szóval nem vagyok olyan régi
2022. júl. 31. 12:29
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem nagyon, és sajnálom nagyon, hogy már nagyon nem olyan mint rég, mint amilyennek kitalálták. Jó feljönni csak kikapcsolódásként, és régen jó volt ha tényleg volt az embernek valami kérdése. Most nem olyanra gondolok "amit máshol nem mersz megkérdezni", hanem véleménykérés egy műszaki cikket illetően, vagy hasonló. Amivel nem szaladja körbe feltétlen az ember az ismerőseit. De manapság már nem igen jön válasz egy komolyabb kérdésre. Inkább csak a megosztóakra, ahol, ami alatt jó kis viták tudnak kialakulni. 2010 óta járok fel kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Korábban azért nem volt olyan mint manapság többször is, hogy szépség vagy női egészség kat-ban feltett kérdésemre privát érkezik, mondván:"-Bocs, hogy itt kérdezem, de nem kapnék választ ha kiírnám..."és vagy hogy milyen a szeretkezés, vagy hasonló szexuális tartalommal folytatódik a kérdés.

Meg amiket már írtatok, a trollok, a kamukérdések ilyen-olyan okokból kiírva...Tehát nem csoda, hogy haldoklik. :(

Pedig jó lenne ha kitalálnának valamit a megmentésére. Nagyon jó feljönni relaxként. Meg tényleg, hasznos is tudna lenni, mint ahogy hasznos is volt valamikor fénykorában.

2022. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok ismét.

Én a trollokat, a kamukérdéseket, a privátokat...még el is nézem ezeket. Ami valóban bosszant, zavar, hogy nagyon sok kérdésnél nem adnak választ a kérdezőnek, hanem csak beleállnak. Valami nem tetszik a kérdésében, és nem tovább pörgetnek sokan, hanem belekötnek a kérdezőbe. Engem az ilyen trollok zavarnak nagyon. Ha nem tetszik amit a kérdező képvisel gondolkodás a kérdésében, tovább megyek. Pl. ismerkedésben ha idősebb pasi fiatalabb csajt keres, vagy foglalt akar privátozni, vagy az ételekben valaki vega...de sorolhatnám.

2022. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%

Azért, ha valaki öngyilkossági tanácsokat kér, arra egy kicsit másképp kell válaszolni, mint ahogy te várnád.

Akkor is, ha valami szabálysértéshez kér tanácsot.

2022. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%

14 egyetértek, engem is pontosan ez a fajta primitív rosszindulat és unalomból kötekedés égetett ki mostanra. Nagyon elszaporodott! És ennek még egy emelt szintje az, amikor téved is az illető, mert alapból hibás következtetést von le a kérdezőről, és azon át kötekszik.

Bízok benne lesz egy pont ahol az emberek elkezdik kivetni maguk közül ezeket a selejteket, lepontozás és jelentés formájában. Amíg ez jelen van, nagyon romboló hatású.

A kérdésre pedig válaszolva, az oldalt szeretem, az egész koncepció nagyon szimpatikus, de úgy érzem kezdenek sajnos egyre toxikusabb irányt venni az itteni dolgok.

2022. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#15

Ezt nekem szántad, #14-nek?

Mert ha igen, akkor hol írtam én ilyesmit? Értelmezd már a példáimat. Teljesen más természetűek.

2022. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A #14-nek.
2022. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
persze hogy nem volt ilyen.. a sok lehetek -e terhes(mert masztrubáltam stb.) biztos csak tudatlan kislányok valós segélykérése volt nem trollkodás.
2022. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__154-kik.. 2006-os kérdés és még akad k pár ilyen
2022. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!