Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bárhol is van olyan szabály,...

Bárhol is van olyan szabály, hogy csak olyat szabad itt kérdezni, amire már a google sem tudja a választ?

Figyelt kérdés
Agyf...t kapok a sok okoskodótól, amikor elkezdik kioktatni egy kérdésnél a kérdezőt, hogy a Google a barátod, meg, hogy ő bizony beütötte a "gugliba" és lám mennyi találat volt. Nem emlékszem, hogy bármiféle utalás vagy szabály vonatkozna arra, hogy csak akkor szabad itt kérdezni, ha a keresők már nem tudnak választ adni. Vagy tévedek?
2022. aug. 19. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Agyf...t kapok a sok okoskodótól, amikor elkezdik kioktatni egy kérdésnél a kérdezőt, hogy a Google a barátod,"


pont ez a lényeg, a többi mellékes. az oldalt ma már szinte csak frusztrált kötekedők használják, hiszen itt mégis jobb, mert a való világban 5 percen belül pofán vágnák.

a hozzászólok nagy része még egy 5 soros kifejtést is képtelen értelmezni, nem ért olyan szavakat, mint "többsége", nem tud érdemi választ adni, de azért beszól, humorizál, neveli a kérdezőt.


jó, ha 5% értelmes itt, a maradék kötekedő id.ióta.

2022. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a Google a barátod meg hasonló kijelentéseket azért se értem meg mert ha az oldalon ha végignézek hát sok értelmes kérdés nincs is, válasz még kevesebb, konkrétan arra nem jó ez az oldal amire kitalálták, valószínűleg ha egy random csövest leszólítasz az utcán, hogy neki tedd fel a kérdésed nagyobb eséllyel kapsz értelmes választ mint itt. Én már csak szórakozni és gőzt levezetni járok erre az oldalra, sok más értelme nincs idejönni. Valami beteges szado-mazochista és az alkoholhoz hasonlóan addiktív és szerintem agykárosító hatású szórakozási forma, de hát kinek mi.
2022. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól írod kérdező!
2022. aug. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!