Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne, ha az...

Szerintetek jó lenne, ha az értékelést vissza lehetne vonni?

Figyelt kérdés
Nekem már volt olyan nem egyszer, hogy mellényomtam. Szerintetek is ió lenne, ha 1x vissza lehetne vonni, és máshogy értékelni?
2022. szept. 3. 09:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A szerkesztést én pont nem támogatom, mert kavarodáshoz vezetne. Ha annyira átakarod szerkeszteni, akkor törlöd az előzőt és kiírod újra.

A szerkesztéssel változna a kérdés alapvető felépítése és mondjuk lehet valaki megkérdezi, hogy szereted az almát? Jönnek rá a válaszok, majd átszerkeszti arra, hogy szereted az anális sze*et.. Érted.. A szerkesztést ilyen szempontból megértem, hogy elvetik, de a TÖRLÉS nem hordoz magában kockázatot.

2022. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem lesz semmi, ahogy az ötezer ugyanilyen "de jó lenne, ha lenne ilyen az oldalon" ötletből sem volt. Ezen nincs is értelme 1 kommentnél többet álmodozni, mert eddig sem hallgattak a felhasználói javaslatokra és ezután sem fognak.

Kérdést és választ azért sem lehet törölni, mert a statisztikai adataiból él az oldal, és tudja eladni a reklámfelületeit. Ha megadnád a jogot hogy önkényesen törölje bárki a kérdéseit, elkezdenek romlani a számok. Amellett, hogy erősen demotiválná a válaszadási hajlandóságot, hogy te időt, energiát ölsz abba hogy minél pontosabb, jobb, hasznosabb válaszokat adj, majd az egészet valaki kedvére törli, mert épp olyan lábbal kelt, hogy minden kérdését eltávolítja amit addig kiírt. Ezt eljátsszák néhányan, és sokan meggondolják, hogy van-e értelme bármit leírni, ha az utána egy kattintással semmivé válik.

2022. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ezerszer el lett mondva, miért nem lesz soha lehetőséged törölni. Se kérdést, se választ.

Sokkal több visszaélésre adna lehetőséget, mint amennyi értelme van.

Semmilyen hátrányod nem származik abból, ha kiírsz egy kérdést, választ, vagy nyomsz egy értékelést - legfeljebb a saját kis egód fog sérülni, ha rájössz, hogy nem kellett volna. Így fogod megtanulni, hogy részegen vagy begyógyszerezve nem írogatunk.

Ha viszont lehetőséget kapnál törölni, azzal komolyan vissza lehet élni, és bár tudom, hoyg te a ma született báránynál is ártatlanabb vagy, hidd el, sokan vissza is élnének a lehetőséggel.

Nem kell ilyesmi.

Gondolkodj, mielőtt írsz.

Ilyen egyszerű.

2022. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan rendszer lenne jó, hogy pl 10 másodpercig még egyszer át lehetne másra nyomni, akkor tényleg kb annyi lenne, hogy a véletlen mellényomásokat lehetne javítani.
2022. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem volt már, hogy mellékattintottam. De úgysem lesz belőle semmi, az indulás óta nem volt érdemi fejlesztés az oldalon.
2022. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés törlése nem lenne jó ötlet. Pl: Kiírsz egy hasznos kérdést, kapsz 10 jó választ és mivel most már ismert számodra a jó válasz, törlöd, így akinek később szüksége lesz a válaszra kénytelen lesz újra feltenni. Ha valami olyan kényes dolgot tettél ki, amit lekellene venni, azt a moderátorok úgyis észreveszik vagy valaki jelenti és lekerül. Ha olyat tettél ki ami még nem sért szabályt, de van olyan különösen méltányolandó dolog ami miatt le szeretnéd venni (pl: túl sok olyan dolgot írtál le magadról, ami miatt rád ismernek és emiatt valahol komoly hátrányba kerülsz, mondjuk a gyk-n buksz le az asszonymegcsalással vagy kikotyogtál egy üzleti titkot és a kiírás után rájöttél és emiatt kileszel rúgva, ha a felettesed elé kerül a kérdés stb), akkor írsz egy emailt a gyk-nak megindokolva és ők törlik, ha jogosnak gondolják. (Természetesen csak azt törlik, ami jogos, pl ezt a kérdést már nem tudnád töröltetni, mert semmi olyat nem írtál, amivel egyértelműen azonosítani lehetne és hátrányba kerülnél és nem tartalmaz szgorúan titkos adatot és nem is trooll kérdés) A válaszokra ugyanez a szabály vonatkozna. A szerkesztés különösen nagy kavart okozna, mivel teljesen másra átírod a kérdést, akkor a válaszok nem fogjék azt követni, megjelenne egy újfajta trollkodási lehetőség. Az értékelés javítására lehetne jó ötlet egy kellően rövid időlimit, ahogy fentebb írták.
2022. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Esetleg akkor olyan lehetne, hogyha szerkeszted a kérdést/választ, akkor azt a modik ellenőrzik, és ha jónak látják, engedélyezik a módosítást.
2022. szept. 12. 19:04
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És majd te megfizeted az extra munkát?
2022. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Látszólag így is kellően le vannak terhelve a modok (ha van egyáltalán még több, néha 24 óránál több is eltelik egy törlésig), egyáltalán nem hiányzik nekik egy ilyen jelentősen megnövekedett mennyiségű feladat.

Ez kicsit olyan, hogy más faszával verjük a csalánt, és az én hibázásom miatt dolgozzon meg más. Neked időkorlát nélkül lehetőséged van beküldés előtt visszaolvasni a leírt kérdést vagy választ, hogy javítsd a hibáit. Leszarod, mert amikor lehetne nem nézed meg, majd utólag látod a hibát és még elvárod, hogy más azt lektorálja. Kizárt dolog. A már beküldött tartalmak bármilyen módosítása is ugyanilyen tabu, mert vissza lehet élni vele.

2022. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, volt már olyan, hogy véletlenül lepontoztam olyat, akivel amúgy egyet értettem. Mérges is voltam magamra, hogy nyomtattam félre. Persze nem sok mindenen változtat ez, de nem lenne rossz, ha lehetne módosítani.
2022. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!