Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan miért nem a kérdésre...

Sokan miért nem a kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy felteszek egy kérdést, hogy pl. xy nadrág alá milyen aláöltözet van férfiaknak.

A válaszok fele butaság: "ne hordj olyan nadrágot, nincs is tél Magyarországon, felesleg" stb.


Ennek mi értelme? annyit érnek el vele, hogy mitudomén...minden 3. lesz csak hasznos válasz.

Miért tölti vki azzal idejét, hogy kötekszik meg direkt nem a kérdésre válaszol?

Nem tudom, unatkozó gyerekek-e, ha felnőttek, az sztem elég kínos azért..



2022. szept. 29. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

"xy nadrág alá milyen aláöltözet van férfiaknak"

Mert akkor valószínűleg azt akarja megtudni, hogy milyen nadrágot kéne vennie. Ha pedig nem kell olyan, jobb, hogy megírják neki, mintha hiába venne.

2022. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

üdv. a valóságban

sajnos az emberek 90%-a jellemzően mögöttes dolgokra gondol, és/vagy kötekszik. Ez mindenhol máshol így van az életben, sajna.

2022. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert az emberek szeretnek megmondóak lenni, szeretik ráeröltetni az akaratukat, elképzelésüket a másikra, és ami itt a legjellemzőbb, szeretik kiadni magukból azt az agresszivitást,durva stílust amilyenek az életben nem mernek lenni csak szeretnének.
2022. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
62%
Mert nem tudnak válaszolni a kérdésekre.
2022. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: azon már gondolkodtam, h az itteni nagyszájú kötekedőknek vajon mekkora szájuk lenne kint az utcán.
2022. okt. 7. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak trollkodni járok ide és röhögni a sok ostoba állaton.
2022. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 38 éves nő vagy, akinél sokkal szebb és okosabb a 24 éves gyakornoklány, feljöhetsz ide kötekedni beszólogatni.

Ha 20 éve gyári melós férfi vagy, képtelen vagy kitörni, feljöhetsz ide megnevelni a kérdezőt.

Egyszerűbb, mint sportolni, tanulni vagy az utcán kötekedni, ahol a 12. ember pofán ver.

2023. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!