Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan fejlődjek tovább?

Hogyan fejlődjek tovább?

Figyelt kérdés

4-esről 3-asra estem le. A pipáim 2 vagy 3 között van, és mindenki egyfojtába emiatt pontoz le, főleg lepontozó trollok. Mi értelme van ennek? Töröljem a fiókot?


Toxic válasz(oka)t nem várok.



2022. okt. 30. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Adj hasznos választ, akkor nem fognak instant lepontozni, ennyi a titok.
2022. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Adtam már hasznosat, de azt is lepontozzák
2022. okt. 30. 23:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokat
2022. okt. 30. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg a helyesírás szabályait próbáld meg tanulmányozni, az nem árthat.
2022. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért pontoznának le pont a helyesírás miatt? Sok értelme annak se(m) lenne.
2022. okt. 31. 00:07
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert ha másba nem, akkor ebbe tudnak belekötni.
2022. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha tíz helyes válaszodból csak egyet pontoznak le, akkor nem nem csökkensz le. Mindenkinél előfordul, hogy a szerinte helyesnek vélt válaszát lepontozzák.
2022. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A pipák száma kategóriafüggő és nem globális. Válaszolj más kategóriában, ha ez zavar. A lepontozó trollt nem érdekli semmilyen adat vagy statisztika, mindent és mindenkit le fog pontozni olvasás nélkül.
2022. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a válaszadási (össz)százalékod miatt esett a jogosultsági szinted 4. szintről 3. szintre, akkor azt jelenti, hogy már nem éri el az 55%-ot, de legalább 40%.

A válaszadási százalék számításánál a mások által hasznosnak értékelt válaszaid számát arányítják az összes értékelt válaszodhoz. Hasznosnak értékelt az a válasz, amelyiknek az értéke 50%-100% tartományban van (zöld körben jelenik meg).

Ha az esetek alig több mint felében sem értékelik a válaszaid legalább 50% hasznosságúnak, akkor az nem trollkodás miatt van.


Természetesen, mint az összes többi értékelés miatt panaszkodó, háborgó kérdező, te sem mutattál be példákat, hogy láthassuk, mekkora igazságtalanság történik veled; hogy érdemi véleményt lehessen írni, tanácsot lehessen adni. Pedig, ha mindenki egyfolytában lepontoz, akkor könnyedén bemutathattál volna jónéhány példát.

2022. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 te hány százalékon vagy? Honnan lehet kitalálni ki mennyin van? Én mennyin vagyok szerinted?
2022. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!