Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha mágiával elértem már...

Ha mágiával elértem már mindent amit akartam az életben, hova fejlődjek még tovább?

Figyelt kérdés

Harmincéves koromra mondhatni önerőből szinte mindenem megvan.

Közel 10 évig gyakoroltam a mágiát mindent elolvastam róla, majd a gyakorlatban is megtanultam használni.

Elsőnek kis sikerek voltak, majd jött minden amit akartam.

Kertes ház, kocsik, külföldi élet,nyaralások.

Kell még ettől több az életben?


2021. jan. 31. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Csíra vagy. Nekem mindez 5 év alatt sikerült.
2021. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Ha neked ennyi elég, akkor ülj le egy székre, és várd az elmúlást. Ha nem elég -mert mondjuk értelmes kívánságaid is vannak, mint pl. a személyiségfejlődés- akkor tessék tovább élni!


(szánt szándékkal olyasmit neveztem meg értelmes célnak, ami eléréséhez a mágia nem megfelelő eszköz, muhaha!)

2021. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Márk 10:21 Jézus pedig rátekintvén, megkedvelé őt, és monda néki: Egy fogyatkozásod van; eredj el, add el minden vagyonodat, és add a szegényeknek, és kincsed lesz mennyben; és jer, kövess engem, felvévén a keresztet. 22 Az pedig elszomorodván e beszéden, elméne búsan; mert sok jószága vala. 23 Jézus pedig körültekintvén, monda tanítványainak: Mily nehezen mennek be az Isten országába, akiknek gazdagságuk van!
2021. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akinek a nevét nem szabad kimondani, miért keverted már ide?

Mágiáról volt szó, nem példabeszédekről.

2021. jan. 31. 12:37
 5/18 anonim válasza:
100%
Mindent, amid van, azt Istentől kaptad; nem a mágiának köszönheted.
2021. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az erőt amit használtam az fekete mágia volt.

Öncélú és véráldozat alapú.

De amit kértem megkaptam.

Olyan volt mintha minden gyorsan vagy egyszerre teljesült volna, pár hónapig csak gondolkodtam merre tovább mert ott volt minden amit akartam.

2021. jan. 31. 12:53
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkire visszaszáll minden. Jó is rossz is.
2021. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Véráldozat alatt mire kell gondolni?
2021. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

"amit kértem megkaptam" - A következő lépés: elgondolni, hogy minden, de minden itt marad, mikor Te, Ó! I. Nagy Fekete Mágus-kérdező átlépsz a halál kapuján. Üres kézzel jöttünk a világra, üres kézzel megyünk ki belőle.


"Akinek a nevét nem szabad kimondani" - ez mi, Máguska?

2021. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én már a halál után is magammal viszem ezt a tudást, következő életembe is úgy fogom alakítani hogy mindezt felhasználjam magam boldogulására.
2021. jan. 31. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!