Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kötelező lenne a felhasznál...

Ha kötelező lenne a felhasználónevek megjelenítése, drasztikusan lecsökkenne ennek az oldalnak a forgalma?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 00:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Regisztrálnék pár hulladék fiókot...
2022. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

A politikában és családi kapcsolatokban biztosan.

Ez a két kategória tartja életben az oldalt, a sok kamu, provokatív, cenzúrázatlan kérdésekkel és válaszokkal.

Ha kötelező lenne a nick név feltüntetése, azonnal lelépne ezeknek a kategóriáknak a nagyérdeműje.


Azért mekkora nagy szabadság az, hogy egyszer Fideszes vagy egyszer meg Ultra libsi. A neved nem látszik, olyan válaszokat adsz amilyet az aktuális felhasználók többsége látni szeretne, mindjárt fel is vagy érte pontozva. Aztán ha úgy kívánja a kövi kérdésnél már a másik tábor hátsóját nyalhatod a kamu válaszokkal.


Az meg hogy regisztrálnál kamu fiókokat, nem megoldás, hisz a korlátozások miatt rengeteg időt bele kellene tenni a fiókokba.

Szóval 100% hogy azok a kategóriák, ahol ezerrel megy a provokálás kamu kérdésekkel, azoknak teljesen vége lenne.

2022. dec. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pol. kategoriában ismert volt a nicknevem és több témában vitatkoztam. Ezt követően hiába volt objektív a hsz-em, sorozatosan kaptam a lepontozást, s lementem 4-es szintre.

Anonimként 1 év alatt visszajöttem 5-ösre.


Nem igazán szeretem ezt a pontozást, mert sokak véleményét befolyásolja. Amíg létezett a nolblog ugyanezen a nicknéven voltam végig aktív.

2022. dec. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én felhasználó nevem most is láthatod, nincs titkolni valóm 😃
2022. dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy négyesnél is látjuk, nyugodtan ergisztrálhat az ember havonta új nicket, vagy akár használhat párhuzamosan többet is. Semmi jelentősége.
2022. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít?
2022. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Maximum jóval kevesebb érdemleges választ adnék. Mert az olyan kérdéseket ahol személyesebb adatokat is megadva lehet válaszolni, azokhoz nem szólnék hozzá. Mint pl. lakóhely, életkor, családi állapot, egészségi állapot...nagyon képet lehet kapni az ilyen infók összerakásával az emberről. Ennek az oldalnak meg pedig pont az anonimitás a lényege. Mert aki nem ismer, annak nem sokat mondanának ezek az infók. De aki ismer, az ezek alapján simán felismeri a másikat, és egyéb kérdéseknél meg nem feltétlen olyat írunk, amit szeretnénk ha ismerőseink tudnának rólunk.
2022. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 kikérem magamnak! 2014ben regisztráltam ezzel a névvel, nem pedig a múlt hónapban.
2022. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és ezt bárki ugyanígy elmondhatja. Elhinni meg az fogja, aki akarja. Akár kikéred, akár nem.
2022. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Üzeneteimből látszik. ;)

De nem fogom bizonygatni egy idegennek

2022. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!