Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi számít trágárságnak?

Mi számít trágárságnak?

Figyelt kérdés
Azt látom, különösen a politika kategóriában, hogy a durva, trágár, gyermekek fejlődését akár negatívan befolyásoló szavak, kifejezések, szófordulatok egy-egy betűjét csillagra cserélve, vagy kihagyva simán kint maradnak az oldalon. Nem írok példákat, mindenki látja. Csak érdekel.

2022. dec. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha SZERINTED trágár a válasz, van lehetöséged jelenteni.

Másrészt nem tudok olyan szót, ami a 'gyerekek fejlödését negatívan befolyásolja', harmadszor meg elvileg az oldalt nem használhatják gyerekek.

2022. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ha jelentem, volt rá példa, akkor is kint marad több is.

nem fogom, párszor kipróbáltam, tesztelve, de nem izgatom rajta magam.


"elvileg nem használhatják a gyerekek": ne légy ennyire naív. Nagy zöld szörny elijeszti őket, ha megnyitják? Kétlem.

2022. dec. 26. 22:31
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, akkor csak olvasgasd hangosan, vagy mondogasd a kisgyerekeidnek, lelked rajta. Én nem szeretném, ha idő előtt trágár szavakat tanulgatnának, ismételgetnének.
2022. dec. 26. 22:33
 4/9 fersk ***** válasza:
64%
Na és mikortól lehet szerinted trágár szavakat tanulgatni, ismételgetni? Mennyi idősen lehet fiúknak, lányoknak? Vagy ugyanakkor, kedves kérdező?
2022. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
qrvaanyázás, bazmegelés, fassszopózás, stb.
2022. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Te is tudod a választ, általában a nemiséggel, vagy az ürítéssel kapcsolatos dolgok, akárhogy vannak írva. Szerintem lehetett volna olyan szűrőt írni, ami majdnem minden változatot automatikusan kiszűr. Téged az érdekel, hogy miért nincs változás ha jelented. Valószínűleg sok a munka, kevés a moderátor, karácsony volt, nem érdekelte őket, stb. Az én jelentéseimet sem mindig értékelik.
2022. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Utoljára a politikában úgy 1,5 éve voltam. Akkor gyakorlatilag az ultra liberálisoknak szabad kezet adtak. (nem tudom most mi van abban az agyhalottakat felsorakoztató kategóriában)Bármit leírhattak ami mondjuk nem bűncselekménnyel vagy erőszakkal kapcsolatos. A bármit úgy értem, hogy a Fidesz szavazókat és a Fideszes politikusokat a sárga földig bármilyen formában ellehetett hordani. Voltak olyan provokatív kérdések, ami szó szerint annyiból állt, hogy dögöljön meg minden Fidesz szavazó. Akár 10-12 órán át nem törölték a kérdést. Hagyták, hogy jól kifröcsögjék magukat alatta az emberek. Ellenben! Ha megkérdőjelezted a baloldalt, vagy egy rossz szót is írtál róla instant törölték a kérdést és a válaszokat is.


Nyilván ez nem az oldal kettős mércéjét jellemzi.

2022. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Én még SOHA nem olvasgattam a - trágár vagy nem trágár - válaszokat senkinek, föleg nem gyerekeknek, söt csak úgy sem szoktam ilyeneket ismételgetni, mondogatni.

De ha egy gyerek véletlen hall valamit az nem fogja a fejlödését hátráltatni vagy negatívan befolyásolni, ugyanis Magyarországon MINDEN GYEREK hall ilyeneket már óvodás korban is, a többi gyerektöl, az utcán vagy bárhol máshol, mégha a te családodban nem is fogdul elö ilyen stílus.

2022. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az számít trágárságnak, ami nem liberális véleményt megfogalmazó hozzászólásban van.
2022. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!