Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a "Milyen...

Mi értelme van a "Milyen eloszlásban vannak ezen az oldalon a nemek?" és hasonló kérdéseknek?

Figyelt kérdés

- A válaszolók közül sneki nem fogja tudni megmondani.

- A moderátor sem fogja megmondani.

- Az üzemeltető sem fogja megmondani.

- A felhasználók elenyésző része fog csak válaszolni, ebből nem lehet következtetést levonni.

- A bemondott válaszok valóságtartalma megkérdőjelezhető.



2023. jan. 14. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Semmi értelme, a kérdező csak a pontszámát akarja növelni.
Semmi értelme, de a kérdező nem érti, hogy így nem kap valóságot tükröző eredményt.
Semmi értelme, a tulajdonos írja ki ezeket a kérdéseket, hogy forgalmat generáljon.
Semmi értelme, de nem tudom, ki és miért írja ki.
Van értelme, de nem tudom, mi.
Az az értelme, hogy... Lent kifejtem.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem értik hogy mit jelent szintlépésnél az "50 db kérdés vagy 250 válasz", és gyártják a felesleges, semmitmondó, csak statisztikai számokat növelő kérdéseket. Ez a kérdés is hasonló abban, hogy nem adható rá konkrét válasz.
2023. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Például, a tiéd is egy ilyen kérdés: „A válaszolók közül sneki nem fogja tudni megmondani.” stb. Akár szavazással, akár válaszban, csak találgatnak a használó társaid.

Ez ugyanígy van a „"Milyen eloszlásban vannak ezen az oldalon a nemek?"” kérdés esetén is. Annyi, hogy aki olyat kérdez, nem bánt vele másokat; nem sorolja fel kínálatként az értelmetlenségük különböző feltételezett formáit.

2023. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kettes, lehet hogy meglepő lesz amit mondok, de igazat adok neked - tisztában vagyok vele, hogy az enyém is ilyen kérdés, sőt a kérdés kiírása előtt is tisztában voltam vele.

Amikor - válaszom részeként - megemlítettem, hogy hiába válaszolunk, abból nem lehet komolyabb következtetéseket levonni, a moderátor törölte ezt a részt.

Nem az egész választ, csak kimoderálták (merjem leírni, hoyg cenzúrázták?) azt a gondolatot, hogy a kérdés nem igazán megválaszolható.

Ezért írtam ki ezt a kérdést, többek között szeretném megérteni, miért lett cenz... izé, moderálva a válaszom. Mert ugye abból, hogy ez törlésre kerül-e, esetleg módosítva lesz vagy békén hagyják, már tudok következtést levonni.

No ez után a komment után ugrik a *** a ***be.

2023. jan. 14. 16:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Na újra olvasva nem egészen egyértelmű: szóval az általam idézett kérdésre válaszolva említettem meg, hogy nehéz lesz következtetést levonni az ottani válaszokból.
2023. jan. 14. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy vannak olyan felhasználók, akik más felhasználók véleményére, gondolatára kíváncsiak. Amolyan mintha megkérdeznéd face to face, hogy na mit gondolsz, mi lehet az arány, stb. És ők amolyan hobbi használói az oldalnak. A "nem megválaszolható" kérdések mögött előfordulhat ilyen is, néha szoktam fel tenni én is ilyet, amiről tudom, hogy pontos választ úgyse tud mondani senki, de legalább ötleteket, tippeket lehet olvasgatni. Nyilván nem kell naponta 100 ilyen kérdést feltenni, meg igen, ez elég primitív, hogy hány % az aránya a nemeknek ezen az oldalon, de alapvetően egy fantáziadúsabb kérdésnél megér egy próbát, hogy ha legalább megválaszolni konkrétan nem is tudjuk, de ugyanazt gondoljuk-e mint mások. :)
2023. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te miért írtad ki ezt??


Honnan tudjuk, hogy például

"a kérdező nem érti"

vagy

"a tulajdonos írja ki ezeket"?

2023. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk igazából az oldalon elfér nem? Ami nem érdekel kérdés arra simán rá sem kattintok általában, enyni a titok.
2023. jan. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!