Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan, akit a moderáto...

Van itt olyan, akit a moderátorok egyszerűen utâlnak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 16:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
#20 Eu parlament, kongresszus, konferencia, médiában leadott műsor, dokumentumfilmek (szerzői jogokat nem sértek, mert nem olyan jellegű) ilyesmik, viszont nyilvános videómegosztókon keresztül (youtube, videa stb). Nem lett megindokolva, hogy miért törlik és szerintem a szabályzatban sem tiltja semmi, de javítson ki valaki, ha tévedek. Én arra tudok gondolni, hogy érzékeny téma van a linkekben és az nem tetszik nekik.
2023. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

#21 Hát nem tudom. Az a fura hogy én se láttam ilyesmit a szabályzatban, aztán lehet azóta bekerült, nem lepne meg.

Miről szólnak a videók, mi lenne az az érzékeny téma?

2023. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
#22 Új világrend és az ezzel járó dolgok, szóval a világ nem éppen szép oldalát mutatják be..
2023. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Régebben itt az volt a fő szlogen, hogy "Amit máshol nem mertél - itt megkérdezheted!"

Ezt kivették.

Nem akarnak maguknak semmiféle problémát.

2023. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
51%
23: Akkor valszeg félrevezetés meg konteo miatt törölhették.
2023. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
69%
Az "amit máshol megkérdezhetsz" sosem vonatkozott az oldal szabályait vagy bármilyen más jogszabályt sértő kérdésekre. Ez csak egy szlogen, ami az anonimitásra utal, hogy nem kell arccal-névvel egy közösségi oldalon megkérdezni egy személyesebb vagy intim problémát. Ebből azért még nem következett, hogy akkor neked majd leírják a csőbomba készítés vagy hullák eltüntetésének legjobb módszereit.
2023. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
71%

Azt valóban nem.

De például a felnőtt szoptatást úgy vágták ki innen, hogy nyoma nem maradt.

Pedig teljesen legális, a világban sok helyen elfogadott gyakorlat.

A szlogent se véletlenül vették ki, pedig a fő oldalon volt.

Nem akarnak problémát maguknak, kész.

Tehát ez is egy törlési szempont lett, csak nincs leírva.

2023. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
32%
#25 Félrevezetés és konteó a hivatalos forrás, meg a körülöttünk zajló dolgok? Ne nevettess..
2023. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy valami felkerül netre az nem lesz hivatalos.... hivatalos akkor lesz, ha majd az adja ki igazolva, akiről az " info " szól.


Állíthatom én is Pistiről, hogy szereti az almát, mert láttam almáspitét enni, és van 5 almafa az udvarában, meg kismillió indokot beleszőhetek, az info viszont akkor lesz hivatalos ha ő maga jelenti ki, hogy szereti.

2023. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
19%
#29 Szerintem meg pont azért törlik, mert egyeseknek megrázó, hogy milyen világban élünk, inkább baromságnak gondolják a hivatalos forrást is, vagy meg sem nézik, mert úgy könnyebb a lelküknek. Ez itt is megmutatkozott, rögtön én lettem a hülye, holott gondolom fogalmad sincs, mik vannak a videókban, pedig köztudottnak kéne lennie ezeknek a dolgoknak..
2023. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!