Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan, akit a moderáto...

Van itt olyan, akit a moderátorok egyszerűen utâlnak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 16:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
26%
Jó, nem nyitok erről vitát, ha nem értetted meg mi a különbség a hivatalos forrás között, és aközött, hogy valami külső ember, cég, videós akárki összekombinál valamit és felrakja a netre, akkor nem tehetek semmit, nyugodj bele, hogy hasonló okokból törlik az ilyesmiket.
2023. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
20%
#31 Én sem vitázok, de te magyarázol bele olyat, amit felesleges. Egy világszintű dolognak meg nem kéne tabutémának lennie az oldalon, meg nem hihetetlen magazint, meg külsős embert linkelek, hanem EU parlament stb, tehát nyilván nem baromság, ami benne van. Ez van. De itt is megkaptam, hogy félrevezetés meg konteó. Érted? Ilyen forrásokra.. Nevetséges. Borzasztóan lezüllött ez az oldal. 😔
2023. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
51%

Nem tehetek róla ha nem érted meg mi szükséges ahhoz hogy egy forrás hivatalos legyen. Segítek számodra egy egyszerű példával:

USA bejelenti, hogy Putyin atomfegyvert fog bevetni holnap.


Rögtön jönnél, hogy hát jajj USA jelentette be, ez már elég hivatalos, ez jó forrás nem elhet belekötni....


De igen. Hivatalos akkor lenne ha maga Putyin jelentené ezt be.


Remélem sikerült megérteni a példát, ha nem akkor nem, ennél több kommentet én ide már tényleg nem fogok hozzáfűzni, ha akarod linkeld továbbra, de legalább tudod miért kerülnek törlésre.

2023. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
19%
#33 Jól elkanyarodtál te is az eredeti témától. Erről beszélek. Ezen az oldalon mindig a kötekedés, a másik kijavítgatása van kötelező jelleggel, pláne, hogy azt sem tudod, mi van a videókban, kik beszélnek benne stb. Semmilyen módon nem sértik az oldal szabályzatát, ez lett volna a lényeg. De azért csak ki kell forgatni a dolgokat, ugye. Mellesleg pont olyan a téma, hogy ország világ előtt dumál róla az elit és ezek bizony hivatalos dolgok, nem valaki beszél valamiről. Mindegy, hagyjuk is.. További szép napot.
2023. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
67%

Én azért kifejezetten örülök neki, hogy a modik a jelek szerint még mindig eltakarítják a konteós videók egy részét! Legyen az laposföld, oltásellenesség, fajelmélet, háttérhatalom, great reset. Baromi nagy károkat tudnak okozni ezek a videók és egyre jobban terjengenek az ilyen fajta szélsőséges destabilizáló dezinfók. Legtöbbször orosz forrásból veszi át sok hülye magyar oldal meg csatorna is, és nyíltan terjeszti. Bár hozzátenném nálunk már a mainstream média és politika is ezeket használja egyre sűrűbben... Személy szerint a facebookot is akkor utáltam meg, amikor pusztán a forgalomnövelés miatt hagyta ezeket a káros hazugságokat, manipulációkat is szabadon terjeszteni! Akkor gyakorin most még jobb a helyzet úgy látom.

És maradjunk annyiban hogy attól hogy valami "felkerül az internetre" meg összevágott manipulatív videó van róla youtubeon, esetleg pár ember kamerába szövegel mindenféléről és feltölti a netre, attól ezek még nem lesznek hivatalos források se.

2023. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
19%
#35 Épp az a baj, hogy annyira lezüllött az oldal, hogy a hivatalos (még Putyinnál is felettibb) forrásokat konteózzák le az itteni emberkék. 😄
2023. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
19%
Meg amúgy tök vicces, hogy Schwabék konkrétan kiálltak ország világ elé a tervükkel, tök nyíltan beszélnek róla, a médiából is ömlik az egész, de áááá, a great reset az kontejó. 😄 Hát basszus, ha magának az elitnek sem hiszel, az már komoly gond. Na mindegy, én befejeztem, szépen látszik, mennyire elcseszett lett ez az oldal. Maradjanak csak az IQ nuku emberek, meg a trollok. Lassan már csak úgyis ők maradnak. További szép napot.
2023. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
67%

Létezik egy olyan dolog hogy forrásellenőrzés. A tényleges kritikus gondolkodású emberek azt szokták használni. Megnézik honnan származik az adott infó. Én most kíváncsiságból rákerestem erre a great reset dologra, hemzseg az olyan oldalaktól ez a találat ami az összes ilyen konteós és dezinfós oldalak gyűjtőlistáján is szerepel! Szerintem ez nem véletlen.

Tudom, tudom, azt is a háttérhatalom határozza meg hogy mi a konteó és mi nem, direkt ezeket az igazmondó oldalakat felrakják a dezinfós oldalak közé, így akarják elhallgatni az igazságot. Meg az adminok is nyilván részesei az összeesküvésnek.

Érvelhet az ember logikusan, de mindig van egy kisebbség aki annál hangosabban próbálja ezeket a nézeteket terjeszteni. És egy idő után hitvitává silányul az egész, mert a leglogikusabb ellentmondásokra is lesz valami frappáns kimagyarázás. Pont mint a vallásnál, vagy egyéb fanatikus tanoknál, a hit mindent felül fog írni.

2023. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
24%
#38 Ezek szerint neked az elit kikiáltásai is konteók, meg az EU parlament stb. Erről beszélek. Ez már tényleg fájdalmas basszus..
2023. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy tényleg röhej, hogy már válaszolni sem lehet egy nyavalyás kérdésre anélkül, hogy valaki ne kötne belém és akarna hülyének beállítani. Esküszöm szégyen, ha valaki a great resetet/új világrendet konteónak gondolja, mikor az elit, a tv, a rádió a parlamentek, konferenciák stb nyíltan beszélnek róla. De jahh, biztos inkább origót és társait kéne olvasgatnom, a világban tájékozatlannak lenni a menő ezekszerint.
2023. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!