Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan, akit a moderáto...

Van itt olyan, akit a moderátorok egyszerűen utâlnak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 16:48
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
21%

Dehát az miért beléd kötés hogy próbálunk itt páran a konteók terjedése ellen fellépni? Én pl kifejezetten próbáltam kerülni a személyeskedést és sértegetést, és a tényszerűségre törekedtem. Az is tény hogy a legtöbb oldal amit a great reset keresésre bedobott a kereső, az fent van azon a listán amin a dezinformálós és konteós oldalakat gyűjtik, pontosan azért hogy az emberek ne higgyenek el mindent amit a neten láttak.

Origót meg nyilván nem olvasok, max olyankor nézek rá ha érdekel valami téma, hogy arról aktuálisan épp mit hazudott és hogyan, mennyire próbálta kiforgatni a fidesz média. Mióta tulajdonosváltás történt, kb hasonlóan károsnak tartom az origot is, mint a konteós oldalakat. Ott kormánypropaganda és hírhamisítás, karaktergyilkosság folyik, szóval szintén távol áll a valóságtól. A konteók mellett ezek ellen sem árt ha fellép az ember, de ez már egy külön story.

2023. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjátok rá, konteossal felesleges vitatkozni, meg lett válaszolva miért törlik az ilyesmiket, ha nem sikerül ezt neki értelmezni, az már szerintem csak őt minősíti.
2023. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
18%
#41 Ne haragudj, de el se olvasom. Szószerint a csapból is a Great Reset folyik (ismétlem, tv-ben, rádióban is komplett adások tucatjait szánták erre, plusz parlamentek stb). Abba gondolj már bele légy kedves, hogy tán nem velem van a baj, ha olyan dologról beszélek, ami mostanra köztudott kéne hogy legyen, hanem veled, aki olyan forrásokra is rávágja hogy konteó, amit meg sem néz és amire normális ember rohadtul nem mondaná. Én itt befejeztem, kérlek te is tégy így. További szép napot kívánok.
2023. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
3%
Na akkor örülj, hogy te vagy a helikopter, ennyi ésszel pár héten belül a világ ura lehetsz, hisz tudsz mindent ( is ).
2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!