Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány felhasználó lehet ezen...

Hány felhasználó lehet ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintem van vagy több millió.

2023. ápr. 13. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

"1 497 606 regisztrált tag"


Ennek a töredéke, csupán néhány száz ember az, aki rendszeresen itt van, és csinál is valamit. Elég ránézned a toplistára, a pontszámokból látszik, ki mennyire aktív.

2023. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát vagyok én, szóval egy már biztos. Valószínűleg vannak mások is, de az kit érdekel? :D
2023. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Havi szinten több aktív tag van (ha megnézed a toplistás helyezéseket, néhány kategóriában 1-2 ponttal a több ezredik helyen is lehetsz az adott hónapra vetítve), de a forgalom nagy többségét néhány tucat felhasználó generálja (akár havonta több száz kérdést is ugyanaz a felhasználó ír ki, ilyenekből van 20-30) és pár százan aktívak napi szinten akik ezekre válaszolnak. A maradék pár ezer a havi listákon már csak alkalmi kérdező, a főoldali statisztika adat az indulás óta számol, és nem a jelenlegi aktivitást jelzi.
2023. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
94%

Olyan aki napi szinten használja az oldalt? Sajnos egyre kevesebb, max 300-400.

Én sokat vagyok itt, és ha kategóriára hegyezem ki az olvasást, akkor néha eléggé érződik, hogy ugyanaz a kb. 15-20 ember válaszolgat.

2023. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Néhány százan lehetünk. Van kategória ahol van vagy két válaszom, és azzal a 130. körül vagyok.

A felnőtt párkapcsolat elég forgalmasnak mondható kategória. Csak időnként szoktam oda írni, átlag napi, kétnapi egy választ. De még így is a 400-450. között vagyok, szóval bőven benne vagyok még így is az 500-ban.

Pár hónappal ezelőtti ilyen kérdésnél még azt írtam, hogy olyan 1000-1500 körül lehetünk. De most azt mondom, olyan 500-an.


#2

Kit érdekel? Igen unatkoznál ha nem lennének mások :)

2023. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A politika és a szexualitás napi szinten pörög, szóval úgy gondolom, hogy 4-500.
2023. ápr. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

A mai 30 napos toplistákban (27 kategória, és mindegy, hogy hozzáveszem a 30 napos összesített listát, vagy sem) 5378 különböző használói név szerepel. Ennyien vagyunk az összpontszám szerint csökkenő első 500-ban azok közül, akik a 2023. március 15. – 2023. április 13. időszakban pontot szereztünk.

Lehetnek még továbbiak, akik olyan kategóriákban szereztek pontokat, ahol a listára kerüléshez kevés pontot gyűjtöttek.

Az 5378 néhánnyal eltérhet, mert a (tiltott név) egységes mindenkire, csak azt lehet tudni, hogy legalább 6 van belőle, mert a Tudományok kategóriában ennyi szerepel különböző sorszámú helyeken. Aztán hogy a többi kategóriában levők továbbiak, vagy pedig részben vagy teljesen egyeznek velük, azt használóként nem tudom megállapítani. A 27 kategória toplistából 25-ben szerepel ilyen név, csak a Tudományok kategóriában van 6, a többiben 1-4 fordul elő.

2023. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

A "(tiltott név)" egy felhasználó neve, nem az oldal jelölése. Sokkal több felhasználó aktív 30 nap alatt, ebből 500-at listáz az oldal. A Politika kategóriában az 500. helyezettnek 125 pontja van, és még utána következnek azok akiknek 124, 123... és végül egy pontja van. Ez csak egy kategórián belül több ezer felhasználónév. Van olyan kategória, ahol 1-2 ponttal a 2800-2900. hely között vagyok, és még csak nem is a legjobban pörgők közül (párkapcsolat-szex-politika).


Ez az 5300 körüli érték félrevezető így, többször ennyi a valós aktivitás 30 napra vetítve.

2023. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
#7, megszámoltad??
2023. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

↪ 8/ [A "(tiltott név)" egy felhasználó neve, nem az oldal jelölése.]

[A Politika kategóriában az 500. helyezettnek 125 pontja van, és még utána következnek azok akiknek 124, 123... és végül egy pontja van. Ez csak egy kategórián belül több ezer felhasználónév.]

(2023. ápr. 14. 17:35)


Nem egy felhasználó neve, hanem az oldal jelölése.

Ha egy felhasználó neve, akkor egyetlen 500-as toplistában, például a mai Tudományok kategória toplistában, hogyan szerepelhet a 14. helyen 541 ponttal, a 176. helyen 41 ponttal, a 190. helyen 36 ponttal, a 228. helyen 26 ponttal, a 268. helyen 19 ponttal, a 342. helyen 12 ponttal? → https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__toplista

A gyakorikerdesek.hu olyan regisztrált nevek helyettesítésére használja, amelyek erkölcsi vagy egyéb megfontolásból nem jeleníthetők meg. Nem lehet több azonos nevű regisztráció. A gyakorikerdesek.hu láthatóan elkülönülten, a regisztrált nevükön tartja nyilván őket, de a listában a nevük helyén azt jeleníti meg, hogy (tiltott név).


Egyáltalán nem állítottam, hogy csak annyi aktív használó van, amennyi a toplistákban látható. Meg is írtam, hogy „Lehetnek még továbbiak, akik olyan kategóriákban szereztek pontokat, ahol a listára kerüléshez kevés pontot gyűjtöttek.”

Arról fogalmam sincs, hogy mennyien lehetnek. De az általad írt Politika kategória esetén igen magasnak számít az 500. helyezett 125 pontja. Tegnap, amikor írtam, a 27-ből 8 kategóriában kevesebb mint 9, 20 kategóriában kevesebb mint 19 pontja volt az 500. helyezettnek. Csak 3 kategóriában volt 100 pont feletti.

Persze, ezekből sem tudok következtetni a kimaradtak számára. Ahol 125 pontja van az 500. helyezettnek, nem biztos, hogy a kimaradtak esetén 1-ig visszaszámlálva, minden pontszám előfordul; ugyanakkor egy-egy adott pontszámmal többen is rendelkezhetnek. És akár az is lehet, hogy ahol 2 pontja van az 500. helyezettnek, ott több kimaradtnak van még ugyancsak 2, valamint továbbiaknak 1 pontja, mint ahány kimaradt van a 125 pontos 500. helyezésű kategóriánál.

Ezek csak meggondolások, de valójában, a kimaradt aktívak számát nagyságrendileg sem tudom megbecsülni.

Mint az idézett mondatomból is kiderül, egyáltalán ne gondoltam azt, hogy csak annyi aktív van a megelőző 30 nap alapján, ahányan a toplistában szerepelnek. Amiatt írtam, mert a megelőző válaszokban nagyságrenddel alábecsülték. Az alsó, és nem a felső határ bemutatása volt a célom. Utóbbiról csak azt írhatom, hogy fogalmam sincs róla.

2023. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!