Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Regisztrésön után mint új...

Arpi1969 kérdése:

Regisztrésön után mint új felhasználó mégsem tudtam belépni, hanem csak az "elfelejtett jelszó" procedúrával sikerült végre belépnem. Valami hasonló volt kb egy évvel ezelőtt is, amikor az előző profiomat indítottam. Hol a hiba? Melyik oldalon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.

Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

2023. júl. 7. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Van a böngészőben elmentett bejelentkezési adat? Lehet azt tölti ki automatikusan, miközben az már nem naprakész. Töröld ki az oldal mentett bejegyzéseit, majd a következő bejelentkezésnél a helyes jelszó beírása után ismét rá kell kérdeznie, hogy mented-e. Ekkor fogja a jelenlegi jelszót rendelni az automatikus kitöltésre.


Itt amúgy nem fogsz 1-2 percen belül választ kapni senkitől, ennyire nem kell türelmetlenkedni. Van, hogy órákig nem írnak.

2023. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sztem valami gond van a GyK REG-jával, persze ez elég merész feltevés, de ki tudja?
2023. júl. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!