Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyeseknek miért az a szórakoz...

Egyeseknek miért az a szórakozása, hogy egész nap itt lógnak és minden kérdés alá beírnak valami mocskosságot?

Figyelt kérdés

Nem telik el 10 perc, megjelenik. Mindenhol azt lesi, milyen mocskot, szemétséget, trollkodást tud beírni és nem úszod meg, mert mimden egyes kérdésednél megtalál. Szerintem itt éli az életét. Nagyon durva dolgokat, néha ilyet is, hogy bárcsak megdöglenél és társai. Azt sem tudom megérteni, mennyire kell betegnek lenni és ugyanaz a 4 karikás, a stílusa is.


Sőt azt sem tudom felfogni, higy az ilyet miért nem tiltják ki innen. Tönkreteszi az egész oldal értelmét. Gondolkodtam, hogy miatta le is törlöm magam.


nov. 12. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Példát is tudnál hozni, esetleg tudnál ilyen kérdést linkelni? Ami szabályellenes, azt természetesen törlik. Ami pedig nem, az itt marad. Őszintén szólva keresd inkább magadban a hibát. Felteszel egy kérdést, amire nem neked tetsző választ kapsz? Ez ilyen, talán gondolkozhatnál is néha. "és ugyanaz a 4 karikás" ezen külön jót nevettem, szerinted hány úgynevezett négykarikás válaszoló lehet itt? Ha pedig valóban a szabályzatba ütköző dolgokkal találkozol(mivel gondolom átolvastad), akkor jelentsd, és majd törlik. Máskülönben találj más módot a feszültséged levezetésére.
nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok jelenteni! A feszültséget a trollok vezetik le itt!
nov. 12. 08:22
 3/19 A kérdező kommentje:

Például beír minden kérdés alá, hogy kamuu, vagy ezt "A kérdezönek komoly pszichikai problémája van, ez a kérdésböl és a válaszaiból egyértelmü, szerintem jobb lenne a kérdést (és a kérdezöt is) törölni."


Vagy ilyeneket:

"Vagy legalábbis jól elverhetné valaki."

nov. 12. 08:24
 4/19 A kérdező kommentje:

Vannak ízelítők ugyanattól:


"Látod és mégis beszélsz róla, nyílvánosan. Nagyon érik az a verés."


"Elég régóta írogatod ki ezt a sztorit. Nem unod még? Jól elvernélek"


Ezeket sem törölték például, de biztos rendben van ilyeneket írogatni, privátban meg durvábbakat.

nov. 12. 08:28
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
"Nem tudok jelenteni!" Miért? Ahogyan konkrét példákat sem linkeltél. Gondolom mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor te is egyik ilyen mocskolódó szemet vagy! Akinem mások provokálása, belekötése az öröm. Ez is tipikus gyűlöletkeltő mocskolódás: "Gondolom mindenki hülye, csak te vagy helikopter." Nincsen ilyen funkcióm,.mert nem értem el a szintet gondolom. Neked ilyen szintek, meg feladatok nincsenek, amit el kell érni, hogy feljebb léphess? 2-es vagyok. Ja mert nincsenek is itt ilyenek, csak kitalálom, "helikopter vagyok", mert ha valaki kérdést ír ki, miért ne mocskolhatnánk, nem? Nem kényszeríthetsz semmire, írtam példákat. De nem állok neki veszekedni veled!
nov. 12. 08:36
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
😂😂😂 Talán kezdd ott a problémáid megoldását, hogy még egy egyszerű dologra is agresszió a válaszod. #1 "esetleg tudnál ilyen kérdést linkelni?" Még ezt az egyszerű szintet sem tudtad elérni. Én is idézőjelbe tudok ám tenni dolgokat, csak tudod konkrétum és bizonyítás hiányában ez vergődés részedről.
nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te fogod megoldani az oldal problémáját? Kötekkedsz, probokálsz. Leírtam a kinkrét hozzászólásokat például, kényszerítés bűncselekmény. Kb.minden kérdésnél van ilyen, keresd azokat!
nov. 12. 09:21
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Jelenteni kell az ilyen válaszokat, és egy idő után tiltani fogják a profilokat. Ott van minden válasz jobb alsó sarkában a felkiáltójeles ikonú jelentés gomb. Ha neked nincs ilyened, akkor még túl friss a fiókod és nem léptél szintet, ahol ez a funkció elérhető.
nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok jelenteni. Nem veszik észre?


Van egy ilyen ember is, minden kérdés alá többször csak ezt:


"cool story bro"

nov. 12. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!