Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyeseknek miért az a szórakoz...

Egyeseknek miért az a szórakozása, hogy egész nap itt lógnak és minden kérdés alá beírnak valami mocskosságot?

Figyelt kérdés

Nem telik el 10 perc, megjelenik. Mindenhol azt lesi, milyen mocskot, szemétséget, trollkodást tud beírni és nem úszod meg, mert mimden egyes kérdésednél megtalál. Szerintem itt éli az életét. Nagyon durva dolgokat, néha ilyet is, hogy bárcsak megdöglenél és társai. Azt sem tudom megérteni, mennyire kell betegnek lenni és ugyanaz a 4 karikás, a stílusa is.


Sőt azt sem tudom felfogni, higy az ilyet miért nem tiltják ki innen. Tönkreteszi az egész oldal értelmét. Gondolkodtam, hogy miatta le is törlöm magam.


2023. nov. 12. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

A moderátorok csak arról értesülnek, amit a felhasználók jelentenek. Ezek szerint másnak az ingerküszöbét nem üti meg, ha nem jelentik az ilyen válaszokat, vagy nem jelentettek még elég választ a tiltáshoz.

Globálisan nem találkoztam ilyen kommentekkel az oldalon, úgyhogy lehet csak egy kategóriát szemetel valaki.

2023. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lucifer-666 ***** válasza:
19%
cool story bro, megértél egy verést, ha pszichológus nem segít...de modt komolyan, mi a story?
2023. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki önmagától ennyire hülye, akkor meg is érdemli. Rajta még Lucifer sem tud segíteni, ez ám a nem semmi!
2023. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Hol történnek ezek az állítólagos 4 pipás inzultálások? A lelki egészség rovat kérdései között? Mármint én követek pár kategóriát, de vele még nem találkoztam eddig, csak azért kérdezem.
2023. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Családi kapcsolatok, párkapcsolatok
2023. nov. 12. 14:41
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Ezen már tényleg vsak nevezni tudok 😂
2023. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem miért nem tudod simán figyelmen kívül hagyni? Pont azzal éri el a célját, ha figyelnek rá.
2023. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
Úgymond szórakoztat.
2023. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

1, Unatkoznak


2, Itt mégis biztonságosabb kötekedni, trollkodni, mint az utcán, ahol 2 órán belül pofán vágnák őket.


3, Magyarországon nagyon ritka az igazán jó humorú ember, viszont mindenki második azt hiszi, hogy roppant jó humora van, ezt láthatod itt is, ahol gyakorlatilag a trollok 1-2 %-a vicces


4, A magyarok többsége frusztrált és borzasztóan egyszerű ember. Ha nincs a való világban sikerélménye, feljöhet ide, és és az élő fába is beleköthet, megint csak azért, mert itt nincs következménye.

2023. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!