Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Törölt válaszaim száma 7%, ez...

Törölt válaszaim száma 7%, ez jónak számít?

Figyelt kérdés
dec. 8. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval durván 10 válaszból 1 válaszod nem hogy teljesen felesleges de még a szabályt is megszeged vele (épp azért törlik). Azért szerintem ez nem valami túl jó arány.
dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Elolvastam a szabályzatot, a 3. pont foglalkozik a tiltásokkal. Kifejezetten figyelek, hogy szabályt ne sértsek, ne bántsak meg senkit és ne ártsak senkinek. Olyan válaszokat adok, amik teljesen megállhatják a helyüket, sokszor még 100%-os értékelést is kapok.

Pl. volt aki felrakott egy képet és kutyáról és megkérdezte, hogy szerintünk milyen keverék lehet. Engem egy mosómedve és egy hód keverékére emlékeztetett, így ezt a választ adtam. Nincs olyan pont a szabályzatban, ami miatt törölni kellett volna ezt a válaszomat, még is törölték.

dec. 8. 16:14
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

5 jogosultsági szint van, ha más feltételek teljesülnek, ezzel a törlési aránnyal 4. szinten is lehetsz.

Ha a klasszikus iskolai érdemjegy megnevezéseket nézem, akkor szó szerint jó. (1-es: elégtelen, 2-es: elégséges, 3-as: közepes, 4-es: JÓ, 5-ös: jeles.)

dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jelen állapot szerint, ha megvan a 30 napos regisztrációm, akkor 4. szintű leszek :)
dec. 8. 16:47
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem jelenleg 3%, pedig elég nagy troll vagyok (ráadásul még egy érzéketlen barom is).

Szóval a hét százalékoddal ne nagyon büszkélkedj...

dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1%....
dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ha nem vagy feketeöves troll, akkor iszonyúan ostoba válaszokat adhatsz.

A 7% az nagyon magas.

dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha amúgy jók a válaszaid, de törlik a kérdést amire válaszoltál akkor ugye a válaszod is törlődik, és beleszámít a statisztikába. Úgy hogy egyébként a válaszod az nem rossz.
dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez hol látszik?
dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!