Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet megnézni a Gyakori...

Hogy lehet megnézni a Gyakori kérdéseken, hogy egy felhasználó milyen kérdéseket írt ki?

Figyelt kérdés

jan. 9. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak mert elég sokan gyanúsítgatnak, hogy miért írsz ki ennyi ilyen vagy olyan kérdést, amikor ez nem igaz... tényleg vissza lehet követni, ki kicsoda?
jan. 9. 15:38
 2/9 anonim válasza:
61%
Sehol
jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha anonimra van állítva a nick neved (mint ahogy most), akkor sehogy. Esetleg felismernek a kérdéseid alapján, vagy összetévesztenek valakivel, ugyanaz a szóhasználat, téma stb. Ha nyilvános a felhasználóneved, akkor viszont rá lehet keresni, a Google kidobja a kérdéseidet, válaszaidat.
jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm!

Nem értem, miért vádaskodnak sokan ekkora magabiztossággal:((

jan. 9. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Néhány tipp:

Ha az elmúlt 3-5 évben egyetlen alaszkás kérdés sem volt az Utazásban, aztán meg 2-3 hetente (néha 2-3 naponta) felbukkan egy olyan, ami nyilvánvalóan trollkodás, akkor lehet, hogy te teljesen komolyan Alaszkába utaznál, a kérdéseddel sincs baj, csak az előzmények miatt gyanús vagy.

Aztán van pl. olyan, aki egy osztrák (?) énekescsajról kérdez rendszeresen. Valószínűsíthető, hogy egy ember teszi, mert nagyon egy stílus. Ha te is kérdezel valamit, akkor meg ezért gyanakodik az ember.

jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja az a petrás a szórakozás részlegen. Amúgy sok visszatérő trollt simán a stílusáról is felismerni, a családi részlegen van pl egy aki képtelen szóközöket tenni a vesszők mellé, aztán pillanatok alatt kiszúrni erről hiába ír ki kismillió féle történetet.
jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne helyes, ha ezt kiadnák az oldal működtetői!
jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 egyetértek, csak azt hittem, meg lehet nézni. (Mivel valaki megvádolt azzal, hogy már a huszadik ilyen kérdést írom ki, amikor az az egy volt a témában:"D)
jan. 17. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ne foglalkozz vele kérdező! Nagyon sok itt az unatkozó, akinek csak erre telik.

Egyébként én is észrevettem, hogy sokszor feljön ugyanazt a kérdés, de a megfogalmazásból többnyire látszik, hogy más az írója. Ez szerintem abból fakad, hogy aki kérdez, az lusta megnézni, hogy volt-e már ilyen. De megértem a lustaságát, mert már nagyon nagy adattömeget kellene átnézni, kinek van arra ideje?

jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!