Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van kihalva ennyire a...

Miért van kihalva ennyire a GYK oldala?

Figyelt kérdés
átlagosan minden kérdésnél ilyen 5-10 válasz van max
jan. 21. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Fordítva van, mint ahogyan érzékeled, kérdező. Mióta adott időtartam alatt egyre csökken a megjelent kérdések és válaszok darabszáma, azóta egyre nő az egy kérdésre jutó átlagos válasz darabszám.

Mikor egy hónap alatt 4-szer annyi kérdés jelent meg, mint például a múlt hónapban, akkor az egy kérdésre jutó átlagos válasz darabszám 59%-a volt annak, mint a múlt hónapban.

Számszerűen, az induló naptól: [link]

jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy a 2-es is írja, a fiatalabb generáció már máshol kérdez, sőt talán az idősebbek is. 30-as vagyok ,és van oylan egykori GYK-s ismerősöm, aki külföldre költözött, azóta már be sem lépett ide.

Én is csak akkor jövök, ha épp nincs dolgom az irodában. Miért jönnék? Nagyon kevés az érdemi válasz, viszont tele van az oldal frusztrált kötekedőkkel, akik itt akarják megmutatni a nem létező tudásukat. Nem a kérdésre reagálnak, hanem leírják, hogy hány nyelvvizsgájuk van (aminek semmi köze a kérdéshez), belekötnek a kérdező helyesírásába, elmondják, máskor kiírhat-e a kérdést a kérdező.

Amikor viszont vmi komolyabb kérdést teszek fel, megáll a tudományt. Amikor legutóbb pl. angol fordítási kérdést tettem fel, kénytelen voltam utána angol anyanyelvűektől is megkérdezni, mert éreztem, hogy a "jó magyar" arcoskodáson kívül ("Hogy képzelem, hogy ezt nem tudom") érdemi választ nem kaptam, és igen, nem voltak jók a gyk-s válaszok.

jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!