Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mai nap kaptam egy levelet a...

Mai nap kaptam egy levelet a gyakori moderátoroktól hogy olvassam el szabályzatot? Mert olyan e-mail címről írok nekik amit már letiltottak? Nem tudom hogy kezeljem ezt a válasz?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak felhasználók válaszolnak, akik nem látják az előzményeket.

Tényleg olyan e-mail címet használsz ami korábban tiltott profilhoz tartozott, és megkerülted az oldal tiltását? Akkor ott a szabályzat k) pontja, amire hivatkoznak: " tilos más felhasználói fiókot használni (például családtagokét, vagy barátokét) a rendszerből történt kitiltást követően. Tilos több felhasználói névvel fórumozni, ezzel a többi Felhasználót megtéveszteni."


Ha valóban ez a helyzet, akkor a Beállítások menüben törölheted a fiókot és ne regisztrálj vissza.

ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Engem egyszer letiltottak, utána 2 évig csak olvasgattam az oldalt, aztán később írtam nekik e-mail, hogy ugyan már levehetnék azt a tiltást és így két év után vissza jöhettem.
ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

És ahelyett, hogy elolvasnád a szabályzatot kiírsz egy kérdést. Örülj neki, hogy nem tiltották az új regedet!

Ez egy kedves figyelmeztetés, hogy olvasd el és ne csinálj olyat, ami miatt tilthattak volna is.

Nem tudom, hogy mi volt a kérdésed, de ha nem az aktuális emailről írsz, akkor nem is adhatnak információt. (ez is a szabályzatban van)!

ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örüljenek hogy itt vagyok!
ápr. 16. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha a szabályok szándékos megsértése miatt tiltottak, akkor jobb az ilyeneket kívül tudni. Egy troll sem tesz szívességet azzal, hogy ide jár rombolni.
ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen rombolni érvek nélküli viták vannak.
ápr. 16. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor légy szíves olvasd már el végre a szabályzatot (ha nem sikerült az első regisztrációnál és kitiltás előtt, a második regisztrációnál, és most a moderátori figyelmeztetés után sem), hogy van jó pár eset amit érdemes elkerülni az oldalon. Ott van között a provokáció, sértegetés, személyeskedés is - egy vita könnyen át tud csúszni ilyenbe, és azt is törölni fogják. Ha te azért jársz ide, hogy vitatkozz másokkal, nem fogják sokáig tűrni.
ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szó sincs vitáról!

Érvnélküli fenyegetések vannak!

ápr. 16. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Olyat se csinálj!
ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ettől még érdekesebben jártam, engem azért tiltottak le mert arról az IP címről írtam amelyikről valakit letiltottak. Mondtam nekik hogy ez egy társasházban így működik.(Azonos az IP) Akár a falnak mondtam volna.Csináltam másik regisztrációt. Biztos nem könyörgök senkinek ha nem ért hozzá.
ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!