Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azért arra kíváncsi lennék,...

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a gyik moderátorai maguk pattannak rá arra a szóra, hogy cigány, vagy más szemét szúrja?

Figyelt kérdés
Azért tisztába kéne tenni a dolgot, ez nem jelző, ez a saját maguk által is preferált megnevezés. Talán nem kéne az ezzel foglalkozó kérdéseket törölni, csak mert szerepel benne az a szó, hogy cigány.
2010. nov. 8. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Máskor ne a "cigány" kifejezést használd, mert az magában provokáló, inkább a "roma " szót használd, ha lehet, azt jobban eltűrik a romák, ha nézik a kérdést.-)
2010. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De miért törlik/töröltetik ki? Mert tudják hogy ez igy van,hogy belekötnek megverik az ártatlan Magyarokat.(és nem akarják,hogy erre mindenki rájöjjön)
2010. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De nemtudom,hogy fordítva mit szolnának hozzá ha a Magyarok csinálnák ezt velük,lépten nyomon.


(pedig kiharcolják maguknak,hogy fordúljon a kocka)

2010. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én csak az egyik válaszra reagálnék,mert a kérdésre már megtettem.

Az egyik kommentelő csalódott a rendesnek tűnő cigányokban. Na és? Ez mit bizonyít? 23 éves vagyok, tehát egész fiatal, ennek ellenére, rengeteg emberben csalódtam, volt köztük cigány és volt köztük nem cigány is. De cigánynak lenni minden körülmények között, minden esetben súlyosbító körülmény.

2010. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Mellesleg, aki a melóhelyen vagy az iskolában "menősködik" az sem normális. Egy átlag ember másképp viselkedik a főnökével vagy a tanárral szemben. Bármennyire is sértve érzi magát nem köpdösi le stb, szépen lenyeli,mert az érdeke így kívánja. A magánéletben mindenki kicsit más. Nem hinném, hogy az cigányspecifikus lenne, hogy a munkahelyen máshogy viselkedik...Csak ha belegondolok mennyi családon belüli erőszakról hall az ember,olyan emberek esetében, akik a külvilág felé teljesen más arcukat mutatják. Nem kell minden negatívumot a cigányokhoz társítani.
2010. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
64%, 16:08 - de én abszolút szánt szándékkal írtam ki a cigány szót :)
2010. nov. 9. 13:51
 17/19 anonim ***** válasza:

""Na és? Ez mit bizonyít? 23 éves vagyok, tehát egész fiatal, ennek ellenére, rengeteg emberben csalódtam, volt köztük cigány és volt köztük nem cigány is. De cigánynak lenni minden körülmények között, minden esetben súlyosbító körülmény.""


Na igen csak ebben az a lényeg hogy életemben tallálkoztam már több száz esetleg ezer Magyar emberrel ezeknek kb:5% volt bunkó.

És tallálkoztam kb:50-100cigányal életemben,de ezeknek99% a bunkó,meg menősködő,keménykedő volt.


(CSAK ENNYI)


31/F

2010. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz,és analfabéták mellesleg.
2011. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De nem szabad öket rágalmazni mert ők lesznek a világ urai,csak az a baj hogy Hitler meghalt.
2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!