Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha én itt felteszek egy...

Ha én itt felteszek egy kérdést, azt mások ki tudják deríteni, hogy kitől származik?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy el lehet rejteni a nevet, de más ugye nem tud rá keresni énrám a kérdésem által? (Tudom, hogy ez hülyeség, amit kérdeztem, de na...)
2011. ápr. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, maximum ha valami profi hekker, feltöri a gyik szervereit is és úgy, de ki a franc akarna ilyennel szórakozni? Hacsak nem valami brutál durva kérdést teszel fel...
2011. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet deríteni, de szerintem túl sokáig tartana illetve kit érdekelhet?:D Szóval nyugi.
2011. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,a moderátorok tudják.
2011. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is foglalkoztat... az oldal üzemeltetői valszeg ki tudnák deríteni, de biztos jobb dolguk is van mint párezer hozzászóló és kérdező személye után kutatni. Gondolom, az IP címet kijelzi ott a gép, de annak alapján még külön kutatni kell, hogy milyen géphez tartozik. Aztán ha kiderítik, hogy pl. Bivalyröcsögén a Hübele Balázs utca 413. szám alatti Kovács István lakos mit kérdezett, mit érnek vele... De nem hiszem ezt sem, mert ahhoz az IP cím alapján sztem az internetszolgáltató tudná megmondani, kié az IP cím, azt meg nem hiszem, hogy csak úgy bárkinek megmondja, kivéve a rendőrségnek.


Ha valami mások jogait nagyon sértő, nagyon durva viselkedést nyomat itt valaki, ami már a törvényt is sérti, akkor gondolom, kiadják az IP-t a rendőrségnek. De amúgy nem hiszem, hogy ezzel nagyon foglalkoznának.


Az viszont érdekelne, hogy az internetszolgáltató miket tud így meg az emberről, megtudja-e, hogy pl. én miket írok ide...

2011. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Internetszolgáltató kétlem hogy megtudná.. legalábbis ennyi erővel, bárhova bármit írsz a neten, azt is megtudhatja. Szóval nem hiszem hogy ezt figyelnék.
2011. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!