Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, aki még így érez ezzel...

Van, aki még így érez ezzel kapcsolatban? Főleg 18 alattiak válaszoljanak. (lent)

Figyelt kérdés

szóval, hogy van olyan kérdés, amelyiknek a megválaszolása után nem szeretném odaírni az életkoromat, mert aggódom, hogy kicikiznek... (nem egy hozzászólást olvastam már, amelyik lenézte az lőtte író, fiatalabb embert).

és am sokan mondják, hogy a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok, jók a meglátásaim, és ésszerűen gondolkodom. ezért szeretek olyan kérdésekre válaszolni, amire mondjuk hozzászólást egy idősebb, érettebb embertől várnak... és utána való hozzászólásokban, kicsit másképp megfogalmazva, de ugyanazt írta le, mint amit én korábban...

van, aki még ugyanígy van ezzel, vagy csak én tartok ettől ennyire?

köszi előre is a válaszokat!

14/L


2010. nov. 13. 16:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok semmilyen egyik.. :)

Már válaszoltam erre a kérdésre is az elsö oldalon, hogy velem is ez van.

Viszont aki ilyen alacsony értékelést kap, azt valószínüleg nem hülyeségböl pontozták le 10en minden nap, hogy így lekerüljön. Aki normálisan és hasznosan válaszolgat annak szinten marad a százaléka vagy feljebb megy. Neked viszont lekellett ide jutnod valahogy. Eynyit erröl :)

2010. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A szimpatikus válasz nem mindig egyértelmüen hasznos és forditva.Ha ötven pontos felettiére rányomsz hogy hasznos, akkor valszeg fölfelé megy a pontod,(mert ez igy műkszik)habár lehet hogy hülyeség amit irt az ipse.Ennek az a magyarázata hogy mindenki igy tesz,mert tudja hogy azt fogadja a gép el hasznosnak.

Persze szived joga arra nyomni amire akarsz és abba a táborba tartozni amibe akarsz--de tartsd tiszteletben az én hozzáállásomat ahogy én a tiédet.

Attól hogy valaki fiatalabb vagy más a véleménye mint Neked attól még nem biztos hogy hülyébb és ha nem értesz vele egyet akkor szálj le róla,lépj tovább de ne minősitsd!

A kérdezőnek válaszolj ne a válaszolókat piszkáld!!Remélem érted mire gondolok??

2010. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"A szimpatikus válasz nem mindig egyértelmüen hasznos és forditva.Ha ötven pontos felettiére rányomsz hogy hasznos, akkor valszeg fölfelé megy a pontod,(mert ez igy műkszik)habár lehet hogy hülyeség amit irt az ipse."


Bizony hülyeséget írt, mert ez egyáltalán nem így müködik.

Rányomhatsz egy 0%-osra is, hogy hasznos, azt nem fogja rossz válasznak tekinteni. Nem értem, hogy jött ez a következtetésed.

Azért maradsz alacsonyon, mert sokan nyomnak piros kezecskét rád.


Az egy dolog, hogy belekötök a kérdezökbe, viszont én aszerint nem becsülöm le valaki válaszát, hogy hány éves, egyszerüen attól függ, hogy hogyan viselkedik a válasz írója.

2010. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De az miért a Te dolgod hogy minősitsd??Nem kértem!Ha meg csak fikázni akarsz ,akkor azt mond meg, és olyan szépet tudok mondani rá ,hogy azt nem tűzöd a csárdás kiskalapod mellé!!
2010. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Talán nincs jogom saját véleményhez? Na ne röhögtess :)

Egyébként pedig pont te magyaráztál, hogy válaszoljak a kérdésre és ne veled foglalkozzak. Ahhoz képest te semmit se válaszoltál a kérdésre, senki se kérdezte, hogy milyen magas a százalékod, itt a korról volt szó.


Az én válaszom: 11-16 11:55


Szóval szerintem inkább csend :)

2010. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Megszövegeztem a válaszom,de inkább töröltem!Én is szeretlek Nyuszifül!!
2010. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagyon is TÚLÉRETTEK vagytok,de azt tudjátok-e hogy ÖNDICSÉRET GYALÁZAT,és nem kell dicsekedni sőt még kijelenteni..
2011. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!