Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, aki még így érez ezzel...

Van, aki még így érez ezzel kapcsolatban? Főleg 18 alattiak válaszoljanak. (lent)

Figyelt kérdés

szóval, hogy van olyan kérdés, amelyiknek a megválaszolása után nem szeretném odaírni az életkoromat, mert aggódom, hogy kicikiznek... (nem egy hozzászólást olvastam már, amelyik lenézte az lőtte író, fiatalabb embert).

és am sokan mondják, hogy a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok, jók a meglátásaim, és ésszerűen gondolkodom. ezért szeretek olyan kérdésekre válaszolni, amire mondjuk hozzászólást egy idősebb, érettebb embertől várnak... és utána való hozzászólásokban, kicsit másképp megfogalmazva, de ugyanazt írta le, mint amit én korábban...

van, aki még ugyanígy van ezzel, vagy csak én tartok ettől ennyire?

köszi előre is a válaszokat!

14/L


2010. nov. 13. 16:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Így igaz!! 9 és kislány!!!!!!!!!!
2010. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Wattacukor azér ilyen érettt, mert apple gépe van xD Am rég nem halottam felőled! Mizujs?
2010. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan mint mikor engem leugattok mert 30 valahány a százalékom.Ha nincs elég ellenérve az irkáló okostojásnak akkor jön a korod ,jön a százalékod,jön a származásod csakhogy meggyőzzön milyen okos és nem olyan hülye mint Te!!

Nyugodtan szólj hozzá ha van véleményed,aki nem ért veled egyet az vagy ne figyuzzon a véleményedre mert fiatal vagy,vagy kapja be!!Ez az én véleményem!!

2010. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%-os: Hát azért a százalék az igazat mutatja és amilyen a stílusod nem lepödök meg ezen az alacsonyon :)
2010. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Etaarg erre majdnem írtam valamit. xD
2010. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
én is így vok
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ja és 3/L
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ohh.. srry.. nem 3 hanem 13/L
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez nem lep meg. :D
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ma 19:20-köszönöm az értelmes és kérdésre válaszoló véleményedet.

Szóval Te vagy az egyik?Tudod mit?Ha lenne önálló véleményed akkor nem azt fikáznád aki a kérdésre válaszol.Igaz hogy az Ilyen nem meri bevállalni a kevesebb pontot mert ahhoz gyáva és fél a hozzá hasonló kis .......től!!Na erre varjál gombot !!

2010. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!