Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy a francba lehetséges,...

Hogy a francba lehetséges, hogy a tegnapi belépésem óta 2%-kal csökkent az arányom? Egy csomó normális választ adtam!

Figyelt kérdés

Ki merészelt lepontozni?

Kezdek kiakadni!


2010. nov. 20. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

vannak ilyen kárörvendök nekemis nemrég még 90% fölött volt az arányom mostmeg tessék.

Dögöljön meg az összes tahó köcsög buza aki ezt élvezi

2010. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én felpontoztalak.

Én már azon is gondolkodom, hogy miért nem lehet pontozni a kérdéseket. Annyi idióta kérdést feltesznek, hogy az hihetetlen.

2010. nov. 20. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyeségnek tartom ezt a pontozásos rendszert, hiszen amatőrök pontozgatnak kényük-kedvük szerint.
2010. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont most vettem észre, hogy két százalékot estem. nem tudom, hol adtam ennyire népszerűtlen választ :S Szívből próbálok mindig segíteni, de nem mindenki vevő rá.


Amúgy válaszokat sosem értékelek, csak ha én kérdeztem, mert úgy gondolom, hogy a válaszokat a kérdezőnek kell értékelnie. De lehet, hogy ezzel az elmélettel is egyedül vagyok. :)

2010. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Én még akkor se tudnék lepontozni csak úgy szemétségből senkit, ha akarnék, mert van akivel egyetértek. Csak a rosszindulatú vagy abszolút haszontalant pontozom le. Engem meg jól pofánvágnak.

2010. nov. 20. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
az a baj h ha valaki nem ért veled egyed hanem egészen máshogy gondolja lepontoz. van aki csak simán lepontoz mert élvezi. de sztem van olyan is aki azért pontoz le mert neki kevesebb %-a van. elég szánalom. nekem is sokat esett a %-om
2010. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en is 2 %-ot csökkentem tegnaphoz kepest, es az a vicces, hogy mindenhol csak 100 %-ra ertekelt valaszom van tegnaprol, egy van, ami nyolvan valamennyi...
2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezeket a válaszokat vajon miért nem értékelte a moderátor?
2010. nov. 23. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem nincs értelme ennek a pontozásnak. Pl van egy hülye kérdés amit mondjuk egy 10 éves tett fel. Namár most hülye kérdésere hülye válasz és mivel egy 10 éves tette fela kérdést és nem tetszik neki a válasz (még ha nem is hülye válasz volt csak lesavazta a kérdezőt) akkor (mivel 10 éves) le fogja pontozni (még ha a válaszolónak igaza is van)

ergo semmi értelme a pontozásnak mert ha valaki tényleg jó választ adott nekünk akkor nem a %-át fogjuk nézni

2010. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális választ adhattál csak nem mindenkinek tetszett a válaszod,hiába hogy jó volt.
2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!