Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan feljönnek ide, és kamu kérdéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés
mit élveznek abban hogy kitalálnak egy történetet, és másoktól kérdéseket tesznek fel rá?
2010. nov. 21. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sok a szabadidejük, unatkoznak és hülyék. Meg vannak, akik csinálják a saját kis pszichológiai tesztjüket, hogy ki mit reagál :D.
2010. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
téged miért zavar? valakinek sokat jelent, pl nekem, régebben tettem fel egy kitalált kérdést és más szempontból láthattam ugyan azt a dolgot
2010. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod hogy kamu?
2010. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
több kérdésben maga a kérdező is bevallja a végén hogy a kérdése kamu volt, pl onnan.amúgy én felraktam egy totál nem kamu kérdést, és arra azzal az indokkal hogy provokáció, és kamu, letörölték, pedig tényleg nem az volt....
2010. nov. 21. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapból ott van a baj, hogy bevallják, hogy kamu az egész. Mi van ha másnak is pont az a kérdés lenne ami nem kamu, akkor azt IS hinnék, hogy ugyanaz a marha tette fel a kérdést...Ha idétlen kérdést teszek fel, arra van a Humor kategória
2010. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az olyan jó hecc!Szeretem kiröhögni ha valaki nem érti a viccet és hótkomolyan összeveszik egy marhaságon.

Meg még a konyhára is jól hoz,mármint pontot!!!

2010. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az, amit az utolsó írt. Csak a pontokért csinálják, semmi másért. Persze, sokan nem sokáig örülhetnek, mert ha jelentik, akkor kitörlik a kérdést és úgy a pont elveszett.:)
2010. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18.46 mellett vagyok.
2011. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!