Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tegnap válaszoltam egy kérdésr...

Tegnap válaszoltam egy kérdésre, de ma nem találom! Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Törölték a kérdést? Ki, és miért?
2009. máj. 29. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínű annyira lepontozták, hogy nem volt hasznos a válasz...ha beikszeled a nem hasznos válaszok mutatása funkciót, akkor látni fogod...ezt mikor belépsz a kérdéshez a vélaszok felett olvashatod, a négyzetet ikszeld be és láthatod a nem hasznos válaszokat is.
2009. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok egy olyant, amire válaszoltam. Azt kérdezte egy fickó, hogy vert-e már valaki szöget a péniszébe. Kíváncsi lette volna a többi válaszra is. De a kérdés szőrén-szálán eltünt...
2009. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a kérdést valószínű a moderátorok törölték, mert kamu kérdés volt...jönnek ide puruttyáról meg napiszarról általában, pl a szögbeverős kérdés szerintem puruttyástól jött, ott vannak ilyen elborult posztok:)
2009. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha! A csócsálós kérdés is eltűnt, mert már "bunyó" volt! :-))
2009. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a csócsálósra gondoltam, és a mésikra ami ezzel kapcsolatos volt. Kiváncsi voltam a fejleményekre! Szóval annyira összeveszetek, hogy törölték az egészet?
2009. máj. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!