Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szereztetek már a GYIK által...

Szereztetek már a GYIK által baráti, esetleg párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tehát hogy élőben is megismertétek egymást és egy nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttetek:).Ha igen,hogy történt?
2011. jan. 13. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem találkoztunk, és valószínüleg nem is fogunk, mert messze lakunk egymástól, de szereztem egy levelezőpartnert. Mindketten lányok vagyunk.
2011. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most van egy valaki, akivel levelezek már egy idelye, van olyan akivel msn szoktam beszélgetni.Még egyikőjükkel sem találkoztam személyesen.

Viszont, volt olyan, hogy feltettem egy kérdést.Jött rá a válasz, hogy hol találok olyat.Bementem abba a boltba, rákérdeztem a termékre, erre a hölgy kérdezte, én vagyk e az, aki a gyakorin érdeklődött.Mondtam igen, kicsit elbeszélgettünk, és tul.képp ennyi is.Azóta voltam már többször ott vásárolni, de már biztos nem emlékszik rám.

2011. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pasi, aki válaszolt egyik kérdésemre, majd mail, msn cím váltás... elején sokat besz, és ha közel lakna, talán lehetett volna több is köztünk, de így csak néha besz, van már csaja.
2011. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
ugy hogy a GYIKOT elhivtam moziba .
2011. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
történt hogy elmentünk a fűbe gyíkosdit játszottunk,én a farkára léptem és ő SZISZEGETT.
2011. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szexiboj ***** válasza:
Igen, bemutatott egy békának. Először el akartam taposni, de most már a szívemhez nőtt.
2011. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyet szereztem de gyí(l)kos voltés meglőttem.
2011. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!