Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 26-27 éves férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26-27 éves férfi miért létesít párkapcsolatot egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben a korban még sok a 10 év.., de tényleg nem értem, hogy aki 26-27 évesen dolgozik, eljár, társasági életet él, miért a gimnazista lányok közül válogat.
2011. nov. 3. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van egy hasonló korú ismerősöm, aki a 18-as korosztályra bukik. Én sem értettem, hát rákérdeztem. (jobban belegondolva, anno engem is fűzött egy 27 éves srác és ugyanez volt a magyarázata)

Azt mondták ők egyszerűen még nem állnak készen családalapításra, gyerekvállalásra stb, márpedig egy hasonló korú nőnek, már ez is benne van a pakliban, erőltetik a témát, stb, míg egy fiatalabb 17-8 éves csaj ilyenekre még gondolni sem mer, és amúgy is irányíthatóbbak, "tanulékonyabbak", lazábbak, mint egy idősebb csaj.

2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
93%
mert ők még elhisznek sok mindent, amit a korban hozzá illő, huszonéves lányok már nem.
2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ebben lehet valami.. de most teljesen le vagyok döbbenve, hogy egy régi ismerősömről is kiderült, hogy 17 éves barátnője van. Pláne, hogy a srác dicsekszik, hogy lép fokozatosan előre a cégénél, közben a párja még ott tart, hogy csücsörítve fotózza magát a fürdőszobatükörbe mobillal..

2011. nov. 3. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
tök jó ezen pont ma gondolkodtam hgy felteszem ezt a kérdést :D te megtetted, köszi :D
2011. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) Nahát, akkor ez tényleg ilyen gyakori jelenség volna?
2011. nov. 3. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Egyébként én ezt nőként sem értem és valahol rosszul is érint, mert akit én korban ideálisnak tartanék magamhoz, az most pont ez a korosztály (is) és baromira rosszul érint, hogy ők viszont már idősnek tartanak engem, mert én már számba veszem a jövőmet és komoly dolgokban gondolkodom. Szerencsére azért találni komolyabb emberkéket is, de nekem tényleg szinte az összes haverom/barátom azért bukik a tinilányokra, mert nekik még meg sem fordul a fejükben a családalapítás.

Egyikük kifejezetten azt mondta, hogy ha most korabeli barátnője lenne, őt 1-2 éven belül feleségül kéne vennie, meg kéne teremtenie a tökéletes anyagi körülményeket stb, míg erre most nincs lehetősége és nem is szeretné ha lenne, majd csak 4-5 év múlva, addig meg jók neki a 17-8 éves fiatalok. Egyébként egyértelműen nem velük képzelik el a közös jövőt (legalábbis az én ismerőseim), csak valami átmeneti dolognak jók, amíg fel nem nőnek annyira, hogy bevállaljanak egy érettebben gondolkozó nőt.

2011. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha belegondoltok, valahol jogos is ez. Egy 25-6 éves lány gyakran válik egyfajta karrierrobottá. Azaz a pasikban a férjet keresi, legyen meló, aztán jöhet a gyerek -> cél teljesítve. Egy 25-7 éves fickó meg nem feltétlen erre vágyik. Nem - feltétlen - arról van szó, hogy a 18 éves csajok hitegethetők, hanem egyszerűen annyi, hogy lazák, nem kell nekik egzisztenciálisan letenni valamit az asztalra, hogy szóba álljanak velünk. Ezen kívül abban a korban még nyitottabbak, lazábbak. Jelen pillanatban hosszú évek óta párkapcsolatban élek, egy 25 éves lánnyal 26 évesen. Ha ez megszakadna, én is csak a fiatal, bulizni, ismerkedni vágyó csajokkal próbálkoznék, mivel nagyon hosszú ideig képtelen lennék a párom után bármi komolyat létesíteni.
2011. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére én még nem találkoztam annyi elő példával (kettőről tudok környezetemben). De szerintem az ilyen fiúknak valami bibi van a gondolkodásukban.. hiszen én a "köztes időre" (amíg tudom, hogy a közeljövőben nem vágyom családalapításra), akkor is társat keresek, nem egy tinit, hogy annak nehogy bármilyen elvárása legyen velem szemben. Szeretném, ha hasonló lenne az érdeklődési körünk, problémáink, ezt nehezen tudom elképzelni egy érettségi előtt álló fiatallal.

Én 24 vagyok, és nem úgy "vadászok" magamnak pasit, hogy "na, remélem már van lakása, és egy-két éven belül elvesz, már alig várom, hogy szülhessek..". Sőt, sok korombeli még bőven az egyetemisták életét, diákmunkák világát éli, és - pláne a mostani állapotokban - nincs is evvel semmi baj. Szóval emiatt szerintem nem kell egy 10 évet lejjebb ugrani a párválasztásnál. Ha meg valaki ennyire aggódik az elvárásoktól, akkor is keresgélhetne 20-23 évesek között.

2011. nov. 3. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, ha ezt annak lehet nevezni. A pasi vágyott a szeretetre és én is, de minden máshoz éretlen volt, legalábbis akkor ő ezt így magyarázta. Szex nem nagyon volt, hiába akartuk mindketten, neki az már nem fért bele, csak szüksége volt valakire, aki ott van neki és lehet vele beszélgetni és mindezt úgy, hogy ne legyen rajta nyomás amiatt, hogy idővel tovább kell lépni. Azóta van gyereke és családja, de akkoriban ennyire volt képes, szerintem sem normális, de nekem semmi rosszat nem tett ezzel.
2011. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerü.

Ök még hanyattesnek attól, hogy dolgozunk, hogy kocsival hozzuk el a sulioból, hogy van saját lakásunk.

Ettöl látnak minket érettebbnek.

2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!