Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalon visszapontozhatnak,...

Az oldalon visszapontozhatnak, és ha igen akkor miért, pl:6-án5900 pontom volt és 8-án reggel 5500 pont, hogy lehet mikor sok kérdésre válaszoltam az után is, és mégis visszafele halad a pontarány valami csel van benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 07:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem csak én vagyok ilyen helyzetben,nem is annyira a pontozás érdekel,hanem ugy látszik itt más is közreműködik ami szerintem nem helyes és visszataszító ez a hirtelen változás.
2011. febr. 9. 07:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor ebben egyetértünk! Az nekem is feltűnt, hogy a pontjaim száma nő, de a %-om hetek, hónapok óta nem. Valójában engem sem izgat, úgy ahogy titeket sem, csak nekem is feltűnt, hogy "valami van". Mindegy. Ha komoly kérdésre találok, arra válaszolok, mert azzal segíteni tudok annak, akinek problémája van, és ennyi. Persze az más dolog, hogy az ember szeretné tudni, hogy hol, mi az amiben tévedett, ahol esetleg nem jól látja a dolgokat, mert abból mi is tanulnánk. De ha ez a rendszer ilyen, akkor ezt így kell elfogadnunk, vagy kereshetünk magunknak másik honlapot.
2011. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szexiboj ***** válasza:

- % nem nem naponta változik

- Pontokat kaphatsz kérdésre és értékelésre is..

- Ha sok kérdésre adtál már választ, a százalékon nehezebb változtatni



Valószínűleg azért csúsztál le ennyire (mert ennyire nem tudnának lepontozni), mert 31 (már 32) nappal ezelőtt kaptál 400 pontot...

2011. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
rá se tojj a pontozásra,ugy sem adnak érte semmit,sok a süket figura itten
2011. febr. 11. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!