Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem furcsa, hogy ezen...

Csak nekem furcsa, hogy ezen az oldalon ennyien "kiadják" magukat?

Figyelt kérdés
Anonim oldal, oké, de néhányan olyan részletességgel leírják a problémájukat, hogy milyen helyen laknak, hányan, mennyi idősek a gyerekek, mennyi hitelt vettek fel és mire, meg még a nagyszülőknek milyen betegségeik vannak, amikből ezt és ezt örököltek az unokák - épphogy nevet és lakcímet nem írnak. Vagy csak nekem jut eszembe, ha (nagyritkán) kiírok egy kérdést, hogy lehet, hogy a szomszédom vagy a kolléganőm is olvassa, és kapásból rám ismer, hogy itt teregetem a családi szennyest?
2011. márc. 9. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagyon szokatlan dolgoknál lehet rájönni,de itt azért a többségnek olyan problémája van ami sok más embernek is.Na meg mivel nincs név ezért max tippelni lehet,de biztosra nem lehet menni, csak ha képet raknak fel magukról vagy másról.
2011. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát azért 1-1 kérdés kiírásnál bennem is felmerült ez..nem-e valamelyik ismerősön válaszol rá vagy valami.
2011. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
azért nem ilyen kicsi a világ!!!nyugi!:-)
2011. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
"Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek." Nem ismered? ;-)
2011. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal segít a problémáink megoldásában, az által, hogy az ember meghallgatja mások véleményét, tapasztalatait. Ez pedig csak úgy megy, ha le merjük írni az élethelyzetet, amiben élünk. Jó azt látni, hogy mások is járnak hasonló cipőben, mint mi, és nem egyszer olvashatunk tapasztalatokat a saját problémánkkal kapcsolatban.


Nincs min szégyenkezni. Legtöbbször a kialakult helyzet nem a kérdező hibája, és ő csak a megoldást keresi. Ebben mi kivetnivaló van? Éppen ez a jó ebben az oldalban, hogy az ember olyan témákat is megvitathat, amit lehet, hogy szemtől-szemben még a legjobb barátjával sem merne.

2011. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért akik ide járnak, senki nem olvas el minden egyes kérdést, persze lehet gyikezik a szomszéd/kolléga/unokatesó is, de 1. tényleg csak tippelni lehet, annyira speciális dolgokat én még nem láttam itt amik csakis arra az egy emberre lehetett jellemző, 2. nem feltétlen akad össze a kérdéssel. Én inkább azon szoktam csodálkozni, mikor másik kategóriában a képeket pakolják fel magukról, hogy "hogy nézek ki?".. Na ott tényleg tuti rá lehet ismerni.
2011. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít semmit!!! Miért is? Mert az anonim weblapon a bejegyzésekből valaki beazonosítja a másikat, akkor az azért van, mert az illető tudja a beazonosított ember baját. Tehát nem újdonság. Ha meg nem tudja, akkor fel sem ismeri. Ilyen egyszerű.
2011. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl. épp ezért szoktam egy-két olyan (nem túl lényeges) dolgot beleírni, ami nem igaz, így nem ismernek rám. Pl. 1-2 évvel fiatalabbnak vagy idősebbnek írom magam, ami igazából nem befolyásolja az adott problémát, de úgy már nem stimmel rám a leírás személy szerint. Ilyen dolgokban szoktam csak ferdíteni kicsit, pont az anonimitás érdekében. Így leírhatom részletesen az adott problémát, mégsem vagyok beazonosítható.
2011. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát én tettem már képet magamról egy kérdéshez, de engem nem zavar,ha rámismernek :) nem szégyen hogy használom az oldalt.
2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze, ez mind igaz, és jogos is. Mindenesetre én lefordulnék a székről, ha például tudom, hogy egy nőismerősömet megütötte a párja, miközben ezt és ezt mondta, másnap meg olvasom, hogy itt ecsetelgeti az ügyet, ahelyett, hogy mondjuk egy barátnőjével beszélne. Mert lássuk be, itt öten hatféle tanácsot adnak, szerintem a többség nem lesz okosabb attól, ha itt vár választ - mivel csak találgatni tudunk, nagy általánosságban pedig bárki tud okosságokat mondani.
2011. márc. 9. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!