Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem furcsa, hogy ezen...

Csak nekem furcsa, hogy ezen az oldalon ennyien "kiadják" magukat?

Figyelt kérdés
Anonim oldal, oké, de néhányan olyan részletességgel leírják a problémájukat, hogy milyen helyen laknak, hányan, mennyi idősek a gyerekek, mennyi hitelt vettek fel és mire, meg még a nagyszülőknek milyen betegségeik vannak, amikből ezt és ezt örököltek az unokák - épphogy nevet és lakcímet nem írnak. Vagy csak nekem jut eszembe, ha (nagyritkán) kiírok egy kérdést, hogy lehet, hogy a szomszédom vagy a kolléganőm is olvassa, és kapásból rám ismer, hogy itt teregetem a családi szennyest?
2011. márc. 9. 11:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én ha kérdést teszek fel, vagy akármi bizalmas dolgot írok, kissé ferdítek bizonyos adatokat hamisan adok meg (pl. gyerekek száma, neme, férj kora, kinézet) csak azért hogy lehetőleg ne ismerjenek rám, de magát a közlendő dolgot nem befolyásolja. .

De szerintem ezt többen is csinálják.

2011. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én meg azt vettem észre, néhány kivétellel, azért itt normális kommentelők vannak. A moderátorok meg azért vannak, hogy kiszűrjék a nagyon alpári írásokat. Ha nem lennének moderátoraink, itt is elszabadúlna az igazi pokol, abban biztos vagyok.
2011. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért jobb itt feltenni a kérdést, mert többféle szemszögből kap választ a kérdező. Míg egy barátnő pl. valószínű csak egyet értene és vigasztalni tudná.
2011. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A környezetemben senki nincs itt, nyugodtan teregethetek, amit akarok.
2011. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igy termeszetes es normalis, hiszen igy egymas tapasztalataibol lehet tanulni pl., tehat segitjuk egymast!
2011. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki itt "teregeti a szennyest", az sajnos olyan helyzetben van, hogy nincs kihez fordulnia segítségért, vagy az ő közreműködésükkel sem sikerül megoldani a problémát. Esetleg szégyenli az ügyet megosztani az ismerősökkel..

Többnyire szerintem az első verzió lehet igaz..

2011. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Leiah, te megint az udvarról internetezel, a szomszéd wifi-jével? Egyszer irtad, hogy onnan netezel, mert nektek nincs. Nem értem, hogy vagy képes reggel-délben este sapkában, kabátban az udvarról internetezni, kisgyerek mellett...
2011. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13:02:


Kösz a személyeskedést. Igen, a kocsiból írok. Igen, sapkában, kesztyűben. Igen, van kisgyerekem, aki sokszor az apjával van, aki MUNKANÉLKÜLI, tehát itthon van egész nap. Mellesleg pedig a Nagyi is a szomszédban lakik.


Szerintem egyáltalán nem írok sokszor. Naponta általában egyszer jövök ki, ma kétszer jöttem, mert délután csak 10 percet lehettem kint, más dolgom akadt.


Ha nem akarod, ne hidd el. Pedig én éppen az vagyok, aki sem az adatokban, sem másban nem szoktam ferdíteni itt a Gyakorin. Éppen ezért van jól beazonosítható nevem is, nem úgy, mint neked...

2011. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Itt kérdezhetsz akármit ,mert ugysem tudják hogy ki vagy,ezért jó.
2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudhatják,mert olyanok az emberek hogy ugysem segitenének egymáson ,hát akkor nem mindegy?
2011. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!